AKG N-60 NC

Přenosná skládací uzavřená sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku

Kód produktu: N60NC
Výrobce: AKG
Dostupnost: nedostupné
Výroba ukončena.

Popis produktu AKG N-60 NC

Přenosná skládací uzavřená sluchátka s technologií aktivního potlačení okolního hluku pro ty, kteří dávají přednost samotě s jejich oblíbenou hudbou.

Sluchátka AKG N-60 NC poskytují Grammy oceněný AKG vynikající zvuk a zároveň využívají nejlepší aktivní potlačení hluku ve své třídě pro minimalizování rušivých zvuků, se kterými se setkáváme všude, od letadel až po vlaky. Tento nový člen letecké sestavy bude obohacovat váš svět nepřetržitě, díky životnosti baterie až 30 hodin. A když se ponoříte do vaší hudby na delší čas, což je vlastně cílem, N-60 NC mohou být stále ještě používána v pasivním režimu poté, když se vybije baterie. S luxusem vytvořeným za pomocí prvotřídních materiálů jako je hliník, paměťová pěna a kůže, přichází tento jedinečný poslechový zážitek nádherně zabalený do elegantních lehounkých sluchátek, která lahodí očím stejně jako uším. Kromě toho, tato mimořádně prvotřídní zvuková nabídka přichází se špičkovou výbavou, jako je například exkluzivní 3D-Axis sklápěcí mechanismus, kompletní cestovní příslušenství, jednotlačítkový univerzální dálkový ovladač s mikrofonem na kabelu a nabíjecí USB kabel.

 

 • Vynikající AKG zvuk
 • Vysoce výkonná technologie aktivního potlačení okolního hluku
 • Plně vybavený cestovní balíček
 • Dlouhotravající zážitek z poslechu

 

 

Vynikající AKG zvuk

Jasný, prvotřídní zvukový podpis s příjemnou basovou odezvou, která posune váš hudební zážitek a vnímání na novou úroveň.

 

Vysoce výkonná technologie aktivního potlačení okolního hluku

Redukuje okolní hluk, zejména při cestování, aby vytvořila perfektní zvukové prostředí, kde budete moci být o samotě, jen vaše hudba a vy.

 

Plně vybavený cestovní balíček

Navržené pro pohodlné přenášení a uložení, díky 3D sklápěcímu mechanismu a čalouněnému  přepravnímu pouzdru. Součástí příslušenství je i 3.5 mm adaptér pro letadlové audiorozvody. Můžete jen vstát a jít kamkoliv s vaší oblíbenou hudbou.

 

Dlouhotravající zážitek z poslechu

Díky 30 hodinám životnosti baterie a praktickému nabíjecímu USB kabelu si budete moci N-60 NC vychutnat po celou cestu.

 

 

Technická specifikace:

 • Typ: Dynamická uzavřená sluchátka na uši s aktivním potlačením okolního hluku
 • Frekvenční rozsah: 10 Hz - 22 kHz
 • Impedance: 32 ohmů
 • Max. příkon: 30 mW
 • Citlivost: 123 dB SPL/V
 • Hmotnost bez kabelu: 150 g
 • Kabel: 99.99% bezkyslíkatá měď
 • Konektor: 3.5 mm stereo jack
 • Barva: Černá

 

Obsah balení:

 • Sluchátka AKG N-60 NC
 • Sluchátkový odpojitelný kabel s univerzálním dálkovým ovladačem a mikrofonem (1.2 m)
 • Nabíjecí USB kabel
 • Adaptér do letadla
 • Měkké ochranné cestovní pouzdro

Fotogalerie produktu AKG N-60 NC

Videa k produktu AKG N-60 NCPorovnání produktu AKG N-60 NC


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu AKG N-60 NC

EISA 2015 - 2016

 

AKG N-60 NC oceněna EISA jako nejlepší přenosná sluchátka roku 2015 - 2016:

"Nejnovější přírůstek do rodiny "leteckých" sluchátek AKG obohatí váš svět sloučením vynikající kvality reprodukce a aktivním potlačením okolního hluku, nejúčinnějším ve své třídě. Dávno pryč je doba, kdy rámus z vašeho okolí kazil váš hudební požitek, N-60 NC vydrží hrát na akumulátor až 30 hodin – a pokud se ponoříte do hudby ještě na delší čas, pak sluchátka stále pracují v pasivním režimu. Tato neskutečně lehounká sluchátka nabízejí bezkonkurenční zážitek z poslechu, a díky hliníku, paměťové pěně a koženým prvkům, vám propůjčí pocit luxusu."

 

 

Alphr

"Obecně platí, že AKG N-60 NC jsou fantastická sluchátka. Zní skvěle. Působí skvěle."

 

 

Do ucha

"AKG N-60 NC jsou novým svěžím větrem v nabídce tohoto rakouského výrobce. Přínáší dotyk luxusu, přitom typický zvuk, který stále baví."

 

 

What Hifi

"VÝROBEK ROKU 2015" ... "Vítězná kombinace úchvatného zvuku a dokonalého odhlučnění. Nejlepší sluchátka, která jsme v této třídě slyšeli."

 

 

Letem světem Applem

"AKG N-60 NC vám neposkytují jen vynikající zvuk, dávají vám zážitek, zážitek který budete chtít opakovat každou volnou vteřinu svého života. Jste při něm totiž na vrcholu světa, bez starostí, bez shonu který se děje kolem, jste jen vy a vaše hudba."

 

 

Stereo & Video

"AKG N-60 NC nabízejí elegantní design, kvalitní provedení, solidní výbavu i vysoký uživatelský komfort. Zvuk je atraktivní, kmitočtově vyvážený a čistý, kvitovat lze i jeho detailní prokreslení."

© 1991 - 2019 EXCELIA HIFITOPlist

nahoru ^