Yamaha RX-V6A

7.2-kanálový AV receiver 7 x 100 W s podporou 8K obrazu a síťovými funkcemi, DLNA, WiFi, AirPlay 2, Bluetooth, Dolby Atmos, DTS-X, internetová rádia, Spotify, Tidal, DAB+, gramo vstup
Kód produktu: V6A
Výrobce: Yamaha
Záruka:3 roky
Dostupnost: do 30 dnů
Doprava:zdarma
Barevné provedení:
20 990,00 Kč
ks

Popis produktu Yamaha RX-V6A

EISA Award - Yamaha RX-V6A

 

NOVINKA !

 

 

Užijte si více skvělé zábavy. S křišťálově čistým obrazem a pohlcujícím zvukem, který přináší Yamaha RX-V6A, je každý okamžik skutečný.

 

 

 • Počet kanálů 7.2
 • Výkon:
     - 100 W na kanál (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0.06 % THD, 2 kanály vybuzeny)
     - 150 W na kanál (4 ohmů, 1 kHz, 0,9 % THD, 2 kanály vybuzeny)
     - 160 W na kanál (6 ohmů, 1 kHz, 10% THD, 1 kanál vybuzen)
 • HDMI 2.1 zvládající rozlišení 4K/120Hz, 8K/60Hz (7 vstupů/1 výstup s eARC/ARC)
 • Nejmodernější obrazové technologie Dolby Vision, HDR10+, HLG
 • Připojení k internetu Wi-Fi (2.4 / 5 GHz), LAN Ethernet
 • Ovládání za pomocí aplikace MusicCast, která je zdarma pro Android i iOS (Apple)
 • Streamovací služby - Spotify, Tidal, Deezer, Amazon music, internetová rádia
 • Bluetooth s kodeky SBC a AAC pro bezdrátový streaming a to oběma směry
 • Vysoce kvalitní D/A převodníky384 kHz / 32-bit BB PCM5102A
 • Možnost upscalingu videa z FULL HD 1080p do 4K
 • Přepínatelné kanály zesilovače s možností zapojení předních reprosoustav v režimu Bi-Amp nebo možnost nezávislého ozvučení Zóny 2
 • Pro Apple velice snadné streamování za pomocí Airplay 2 (ideální pro streaming hudby z Youtube)
 • Kalibrační systém YPAO optimalizující zvuk na základě připojených reprosoustav a akustiky místnosti
 • Tuner DAB/DAB+
 • Gramofonový vstup pro MM přenosku
 • Pre-Out výstupy předních kanálů
 • Rozměry (V x Š x H): 171 x 435 x 377 mm
 • Hmotnost: 9.8 kg

 

 

HDR10+, 8K/60 Hz, 4K/120 Hz

Formát HDR10+ nezaručuje pouze vysokou dynamiku video obsahu podle sledované scény. Dokáže také v malém množství metadat přenést informaci o rozdílu mezi světlými a tmavými scénami tak, aby byly zachovány důležité detaily. Přístroj podporuje rovněž rozlišení 8K/4K a vyšší obnovovací frekvenci pomocí jediného kabelu pro bezproblémovou integraci v rámci HDMI ekosystému. 4K/120 Hz umožňuje vysokou snímkovací frekvenci UHD obrazu, který bude ostrý jako břitva. Sledování sportu a akčních filmů dostane zcela nový rozměr.

 

Výhody zesilovače s vysokou rychlostí přeběhu

Vysoká rychlost přeběhu napomáhá přesnému přenosu signálu, který je vhodný zejména pro zvukový signál s vysokým rozlišením. Nově navržený obvod Yamaha dosahuje jak vysoké rychlosti přeběhu, tak stabilního přenosu signálu. Rychlost přeběhu: Veličina, která udává dává, s jakou maximální rychlostí se dokáže měnit výstupní napětí, pokud na jeho vstup přivedeme napěťový skok.

 

YPAO™R.S.C/Multi‑Point

Technologie YPAO (Yamaha Parametric room Acoustic Optimizer) analyzuje akustiku místnosti a vašeho reproduktorového systému, načež přesně upraví nejrůznější akustické parametry tak, aby bylo docíleno nejlepšího možného zvuku v dané místnosti. Jednoduše umístěte dodávaný mikrofon na poslechovou pozici a zapněte YPAO. Přístroj sám vyladí parametry systému pro optimální výkon vašeho domácího kina.

 

Dolby Atmos® s technologií Height Virtualizer*

Pro ty, kteří nemají v systému stropní nebo nahoru mířící reproduktory, simuluje Dolby Atmos s technologií výškové virtualizace Height Virtualization plnohodnotný zážitek. Nastavte až pět reproduktorů pro replikaci efektu dvou stropních reproduktorů nebo využijte všech sedm kanálů pro simulaci efektu čtyř hlavových reproduktorů.

 

DTS:X®

Pohlcující formát zvuku DTS: X umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru a vytváří tak realistický vícerozměrný zvuk.

 

MusicCast Surround

MusicCast Surround přináší inovaci v bezdrátovém řešení vašeho domácího kina. Díky bezdrátovým reproduktorům MusicCast 50 a MusicCast 20 budete schopni vytvořit reálný prostorový zvuk bez toho, aby jste museli natahovat kabely. Jednoduše spárujete reproduktory s receiverem a zažijete autentický zvukový zážitek jako v kině!

 

MusicCast rozšiřuje možnosti

MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro požitek z hudby a audia. Ta může přenášet digitální hudební obsah z telefonu, PC nebo NAS k jiným MusicCast zařízením ve vaší domácnosti. Můžete také sdílet hudbu z externích zařízení, jako jsou například TV nebo BD přehrávač připojené AV receiveru. Audio obsah z připojených Bluetooth smartphonů nebo tabletů může být také streamován do MusicCast zařízení v různých místnostech.

 

CINEMA DSP 3D pro filmy, hudbu a hry

Tato jedinečná technologie vytváření zvukového pole Yamaha byla vytvořena kombinací naměřených dat zvukového pole s digitálním zpracováním signálu. Digitalizací tohoto obrovského množství informací a jejich začleněním do vyhrazených LSI zařízení efektivně reprodukuje prostory koncertních sálů a hudebních klubů ve vaší domácnosti.

 

Herní funkce

Vylepšené herní a mediální funkce zajišťují plynulý pohyb a přechody pro hraní her a sledování filmů nebo sportovních přenosů. Patří mezi ně: Režim Auto Low Latency Mode (ALLM), který dokáže automaticky regulovat latenci obrazu pro nepřerušované sledování a interaktivitu. Variabilní obnovovací frekvence (VRR) snižuje zpoždění a trhání snímků pro plynulejší hraní s vysokými detaily.

 

 

Stránky výrobce:
Yamaha RX-V6A

Fotogalerie produktu Yamaha RX-V6A

Soubory k produktu Yamaha RX-V6A

Porovnání produktu Yamaha RX-V6A


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu Yamaha RX-V6A

EISA Award - Yamaha RX-V6A

 

Yamaha RX-V6A oceněna EISA jako nejlepší AV receiver roku 2021 - 2022:

"Sedmikanálový síťový AV receiver Yamaha přichází s nádhernou, zcela novou filozofií designu a sedmi vstupy/jedním výstupem HDMI, který je připraven na pokročilé herní konzole a zdroje videa 8K budoucnosti. A přestože Yamaha implementovala řadu chytrých funkcí, včetně možnosti používat její bezdrátové multiroomové reprosoustavy MusicCast, neodvrátila pozornost od výkonu. Díky přepracovanému zesilovači s vysokou rychlostí přeběhu signálu a vlastnímu Cinema DSP vytváří RX-V6A prostorový, detailní a pohlcující zvuk se zdroji Dolby Atmos a DTS:X, přičemž na stereofonní a vícekanálový materiál aplikuje upmixingové vylepšení. Jedná se o brilantní, pokrokový přírůstek do flotily AV receiverů Yamaha."

 

 

Sound & Vision

"Žádná jiná kategorie komponent domácího kina se nevyvíjí tak rychle jako A/V receivery a s pravidelně přicházejícími novými formáty a vylepšeními je těžké držet krok. Model RX-V6A společnosti Yamaha, založený na zcela nové platformě, přináší mnoho nejnovějších technologií za dostupnou cenu a je také příslibem aktualizací na nejnovější funkce HDMI 2.1. Když k tomu připočteme jeho skvělý výkon a všestrannost, získáme z nejnovějšího receiveru Yamaha střední cenové kategorie vynikající základ, na kterém lze postavit skvělý vícekanálový systém."

 

 

další testy >>

© 1991 - 2023 EXCELIA HIFI

nahoru ^