Yamaha R-N 1000 A

Stereofonní síťový receiver 2 x 100 W, DLNA, Bluetooth, WiFi, AirPlay, USB, HDMI, internetová rádia, Spotify, Tidal, DAB+, gramo vstup, automatická kalibrace
Kód produktu: R-N1000A
Výrobce: Yamaha
Záruka:3 roky
Dostupnost: do 30 dnů
Doprava:zdarma
Barevné provedení:
39 990,00 Kč
ks

Popis produktu Yamaha R-N 1000 A

NOVINKA !

 

 

Těm, kteří usilují o skvělý zvuk, přináší R-N 1000 A dokonalý požitek z hudebního obsahu s plnohodnotným Hi-Fi zvukem, který čerpá z technologií top modelu R-N 2000 A. Díky originální korekci akustiky místnosti YPAO, vysokokapacitním transformátorům vyrobeným na zakázku, ultrapřesným D/A převodníkům ESS Sabre a řadě dalších vynikajících součástek má R-N 1000 A vše potřebné k vytvoření vysoce kvalitního zvuku, který promění váš běžný obývací pokoj v mimořádné prostředí, kde se můžete ponořit do hudby a plně si vychutnat čisté zvukové potěšení. Model R-N 1000 A je vybaven streamovací platformou MusicCast od společnosti Yamaha. Kromě toho je kompatibilní s řadou streamovacích služeb, jako jsou například Amazon Music HD, Spotify nebo Tidal, a umožňuje vám plně si vychutnat výjimečně kvalitní zvuk, který je jedinečný pro dnešní zdroje zvuku s vysokým rozlišením. Můžete jej také použít ke streamování hudby Apple Music pomocí technologie Airplay 2. Navíc vám systém MusicCast umožní snadno poslouchat hudbu kdekoli v domácnosti propojením různých zařízení s podporou MusicCast pomocí jediné aplikace v chytrém zařízení.

 

R-N 1000 A je vybaven i přijímačem digitálního pozemního vysílání. DAB a DAB+ jsou formáty, které nabízejí velký výběr rozhlasových stanic s vysokou kvalitou zvuku. Lze uložit až 40 stanic DAB / DAB+.

 

Na míru vyrobený napájecí transformátor a filtrační kondenzátory, jednobodový uzemňovací systém, vysoce kvalitní audio kondenzátory a další špičkové komponenty si bez problémů poradí s náročnými podmínkami zvukového signálu. Vzhledem k tomu, že kvalita jednotlivých dílů i jejich vzájemná spolupráce v podstatě určuje kvalitu zvuku jakéhokoli komponentu, Yamaha dbá na to, aby byly použity pouze ty nejpečlivěji vybrané a otestované díly.

 

R-N 1000 A využívá osvědčený převodník Sabre ES9080Q 32bit/384kHz, který nabízí vynikající výkon a skvělý poměr signál/šum. V kombinaci s originálním síťovým modulem Yamaha precizně extrahuje všechny zvukové přednosti zdrojů zvuku s vysokým rozlišením a účinně reprodukuje i jemnou atmosféru koncertních sálů a jemné zvukové nuance.

 

Konstrukce šasi je zesílena dvojitým dnem a tlumicí deskou o tloušťce 1 mm. Tím se eliminují různé vibrace, které by nepříznivě ovlivňovaly zvuk a zvyšuje se expresivita nižších frekvencí – zprostředkovává hlubokou sílu i pružnou ladnost i při vystoupení celého koncertního orchestru. Model R-N 1000 A využívá také antirezonanční nožičky. Koncepce tenkých zakřivených výztuh na vnějším obvodu a silných rovných výztuh ve středu nožiček účinně rozptyluje a snižuje energie vibrací přenášené z okolního prostředí. To umožňuje reprodukovat soustředěný zvuk, který vám umožní plně vnímat rytmus a dynamiku hudby.

 

 

Provedení a rozměry

  • Kovový čelní panel
  • Barevné provedení černé nebo stříbrné
  • Rozměry (V x Š x H): 152 x 435 x 395 mm
  • Hmotnost: 12,3 kg
  • Příkon (maximální): 250 W, (pohotovostní): 0,2 W

 

 

Stránky výrobce:
Yamaha R-N 1000 A

Fotogalerie produktu Yamaha R-N 1000 A

Soubory k produktu Yamaha R-N 1000 A

Porovnání produktu Yamaha R-N 1000 A


Porovnat produkt s:           

© 1991 - 2023 EXCELIA HIFI

nahoru ^