Yamaha MusicCast VINYL 500

Síťový gramofon s řemínkovým pohonem, MM přenoskou, zabudovaným předzesilovačem a bezdrátovým streamováním AirPlay, WiFi, Bluetooth

Kód produktu: TT-N503
Výrobce: Yamaha
Dostupnost: do 10 dnů
Doprava:zdarma
Barevné provedení:
16 990,00 Kč
ks

Popis produktu Yamaha MusicCast VINYL 500

NOVINKA !

 

 

Pohled do budoucnosti, který vzdává hold minulosti. Poznejte náš revoluční gramofon vybavený bezdrátovými technologiemi určený pro novou generaci audiofilů. Díky technologii MusicCast budete moci požitek z vinylové nahrávky sdílet se všemi členy domácnosti.

 

 

Jste milovníky gramofonových desek, avšak odpůrci kabelů?

Gramofon MusicCast VINYL 500 představuje moderní interpretaci "historického" média, jelikož umožňuje bezdrátové připojení k reproduktorům a dalším zařízením prostřednictvím sítě MusicCast. Vychutnejte si svou kolekci oblíbených vinylů bez otravných kabelů.

 

Snadné nastavení a univerzální kompatibilita

Gramofon MusicCast VINYL 500 lze připojit k vašemu stávajícímu zesilovači nebo síti MusicCast. Výběr je pouze na vás. Gramofon MusicCast VINYL 500 je díky podpoře hudebních streamovacích služeb a rozhraní AirPlay® a Bluetooth® mnohem více než jen přehrávačem vinylových desek.

 

Domácnost plná hudby

Nechte se doprovázet hudbou v každé místnosti vašeho domova. Díky technologii poslechu ve více místnostech MusicCast si můžete dopřát bezdrátový poslech vaší vinylové sbírky v celé domácnosti. Hudbu je prostřednictvím sítě MusicCast možné přenášet do všemožných zařízení, od reproduktorů po soundbary. Gramofon MusicCast VINYL 500 je plný špičkových technologií a funkcí, které povýší zážitek z poslechu na zcela novou úroveň.

 

Moderní přístroj potřebuje mobilní aplikaci

Mobilní aplikace MusicCast se sofistikovaným, avšak uživatelsky přívětivým rozhraním umožňuje ovládání a intuitivní přístup k hudebním playlistům pro přehrávání v jednotlivých místnostech.

 

Ikonický zvuk

Otočte svou představu o hudebním zážitku vzhůru nohama. Seznamte se s gramofonem MusicCast VINYL 500. Gramofon MusicCast VINYL 500 je vybaven rovným přenoskovým raménkem poskytujícím otevřený zvukový projev a motorem s řemínkovým pohonem, který minimalizuje rušení způsobené otřesy. Výsledkem je charakteristicky věrná reprodukce zvuku.

 

Minimalistický design

Nenechte se oklamat minimalistickým designem. Gramofon MusicCast VINYL 500 v sobě ukrývá pestrou škálu sofistikovaných funkcí – jen bez toho, aniž by to muselo být na první pohled patrné. Designové provedení gramofonu v černém nebo bílém klavírním laku se dokonale hodí do všech stylů interiéru.

 

Pojďme si promluvit

Hlasové ovládání dotahuje představu gramofonu z budoucnosti k dokonalosti. Svou hudební knihovnu můžete zkoumat prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa (dostupnost služby závisí na regionu).

 

 

Základní charakteristika Yamaha MusicCast VINYL 500:

 

Technické údaje

 • Bezdrátové streamování AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi (obě pásma 2,4 GHz a 5 GHz)
 • Bezdrátové streamování vinylu s kterýmkoliv MusicCast zařízením
 • Talíř z odlévaného hliníku (průměr 300 mm)
 • Řemínkový pohon talíře gramofonu
 • Rovné přenoskové raménko k přesnému a věrohodnému zvuku
 • MM přenoska (Audio-Technica ATN3600L)
 • Integrovaná podpora internetových streamovacích služeb
 • Podpora MP3 / WMA / MPEG-4 AAC: až 48 kHz / 16 bit, ALAC: až 96 kHz / 24 bit, FLAC / WAV/ AIFF: až 192 kHz / 24
 • Podpora hlasového ovládání AMAZON ALEXA

 

Provedení a rozměry

 • Povrchová úprava v bílém nebo černém klavírním laku
 • Rozměry (V x Š x H): 136 x 450 x 368 mm
 • Hmotnost: 5,7 kg

Fotogalerie produktu Yamaha MusicCast VINYL 500

Videa k produktu Yamaha MusicCast VINYL 500


Porovnání produktu Yamaha MusicCast VINYL 500


Porovnat produkt s:           

© 1991 - 2019 EXCELIA HIFITOPlist

nahoru ^