Yamaha MusicCast VINYL 500

Síťový gramofon s řemínkovým pohonem, MM přenoskou, zabudovaným předzesilovačem a bezdrátovým streamováním AirPlay, WiFi, Bluetooth
Kód produktu: TT-N503
Výrobce: Yamaha
Dostupnost: září 2022
Doprava:zdarma
Barevné provedení:
19 990,00 Kč
ks

Popis produktu Yamaha MusicCast VINYL 500

Pohled do budoucnosti, který vzdává hold minulosti. Poznejte náš revoluční gramofon vybavený bezdrátovými technologiemi určený pro novou generaci audiofilů. Díky technologii MusicCast budete moci požitek z vinylové nahrávky sdílet se všemi členy domácnosti.

 

 

Jste milovníky gramofonových desek, avšak odpůrci kabelů?

Gramofon MusicCast VINYL 500 představuje moderní interpretaci "historického" média, jelikož umožňuje bezdrátové připojení k reproduktorům a dalším zařízením prostřednictvím sítě MusicCast. Vychutnejte si svou kolekci oblíbených vinylů bez otravných kabelů.

 

Snadné nastavení a univerzální kompatibilita

Gramofon MusicCast VINYL 500 lze připojit k vašemu stávajícímu zesilovači nebo síti MusicCast. Výběr je pouze na vás. Gramofon MusicCast VINYL 500 je díky podpoře hudebních streamovacích služeb a rozhraní AirPlay® a Bluetooth® mnohem více než jen přehrávačem vinylových desek.

 

Domácnost plná hudby

Nechte se doprovázet hudbou v každé místnosti vašeho domova. Díky technologii poslechu ve více místnostech MusicCast si můžete dopřát bezdrátový poslech vaší vinylové sbírky v celé domácnosti. Hudbu je prostřednictvím sítě MusicCast možné přenášet do všemožných zařízení, od reproduktorů po soundbary. Gramofon MusicCast VINYL 500 je plný špičkových technologií a funkcí, které povýší zážitek z poslechu na zcela novou úroveň.

 

Moderní přístroj potřebuje mobilní aplikaci

Mobilní aplikace MusicCast se sofistikovaným, avšak uživatelsky přívětivým rozhraním umožňuje ovládání a intuitivní přístup k hudebním playlistům pro přehrávání v jednotlivých místnostech.

 

Ikonický zvuk

Otočte svou představu o hudebním zážitku vzhůru nohama. Seznamte se s gramofonem MusicCast VINYL 500. Gramofon MusicCast VINYL 500 je vybaven rovným přenoskovým raménkem poskytujícím otevřený zvukový projev a motorem s řemínkovým pohonem, který minimalizuje rušení způsobené otřesy. Výsledkem je charakteristicky věrná reprodukce zvuku.

 

Minimalistický design

Nenechte se oklamat minimalistickým designem. Gramofon MusicCast VINYL 500 v sobě ukrývá pestrou škálu sofistikovaných funkcí – jen bez toho, aniž by to muselo být na první pohled patrné. Designové provedení gramofonu v černém nebo bílém klavírním laku se dokonale hodí do všech stylů interiéru.

 

Pojďme si promluvit

Hlasové ovládání dotahuje představu gramofonu z budoucnosti k dokonalosti. Svou hudební knihovnu můžete zkoumat prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa (dostupnost služby závisí na regionu).

 

 

Základní charakteristika Yamaha MusicCast VINYL 500:

 

Technické údaje

 • Bezdrátové streamování AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi (obě pásma 2,4 GHz a 5 GHz)
 • Bezdrátové streamování vinylu s kterýmkoliv MusicCast zařízením
 • Talíř z odlévaného hliníku (průměr 300 mm)
 • Řemínkový pohon talíře gramofonu
 • Rovné přenoskové raménko k přesnému a věrohodnému zvuku
 • MM přenoska (Audio-Technica ATN3600L)
 • Integrovaná podpora internetových streamovacích služeb
 • Podpora MP3 / WMA / MPEG-4 AAC: až 48 kHz / 16 bit, ALAC: až 96 kHz / 24 bit, FLAC / WAV/ AIFF: až 192 kHz / 24
 • Podpora hlasového ovládání AMAZON ALEXA

 

Provedení a rozměry

 • Povrchová úprava v bílém nebo černém klavírním laku
 • Rozměry (V x Š x H): 136 x 450 x 368 mm
 • Hmotnost: 5,7 kg

Fotogalerie produktu Yamaha MusicCast VINYL 500

Videa k produktu Yamaha MusicCast VINYL 500


Porovnání produktu Yamaha MusicCast VINYL 500


Porovnat produkt s:           

© 1991 - 2022 EXCELIA HIFI

nahoru ^