Yamaha CD-S 700

CD / MP3 přehrávač s USB vstupem

Kód produktu: CD-S700
Výrobce: Yamaha
Záruka:3 roky
Dostupnost: do 10 dnů
Doprava:zdarma
Barevné provedení:
14 590,00 Kč
ks

Popis produktu Yamaha CD-S 700

Yamaha CD-S 700 je ideálním partnerem pro výjimečnou hudbu, její střídmý zevnějšek charakterizuje celkový design s jednořádkovým bílým fluorescenčním displejem, centrálně umístěnou tichou, svižně čtoucí mechanikou s velmi nízkým tuhým „šuplíkem“, jenž tvoří tlakový odlitek z legovaného hliníku (identické provedení jako u CD-S 1000). Jako D/A převodník je použitý typ Burr Brown PCM1792 (192 kHz/24 bitů), pracující v diferenciálním režimu.

 

Společnost Yamaha postavila přehrávač, kde zúročila své bohaté zkušenosti při výrobě špičkových HIFI zařízení. Důmyslný návrh, pečlivý výběr součástek a precizní realizace se odrazila v mimořádně čistém zvuku. CD přehrávač CD-S 700 nabídne široký kmitočtový rozsah společně s vysokým odstupem šumu, což z něho dělá špičkový přehrávač. Při výrobě tohoto CD přehrávače je využita masivní konstrukce pro křišťálově čistý zvuk, první věc, které si všimnete, když budete vkládat CD disk do přehrávače je neuvěřitelně hladký a tichý chod mechaniky. CD přehrávač je vybaven moderní mechanikou Yamaha Silent Loader, která zaručuje tišší chod než předchozí mechaniky při zajištění vysoce přesného načítaní dat.

 

Napájecí část CD přehrávače má oddělené obvody pro analogovou a digitální část o napájení mechaniky se stará další oddělená sekce. Toto uspořádání minimalizuje možné přeslechy a výrazně pomáhá zpřesnit reprodukci hudby. Diferenciální D/A převodník typu Burr-Brown 24bit/192kHz se stará o přesnou konverzi s minimem šumu. CD přehrávač je vybavený obvodem Pure Direct kdy jednoduše stlačením tlačítka na dálkovém ovladači nebo předním panelu můžete zapojit tento obvod, který vypne displej a digitální výstupy. Toto řešení eliminuje dva zdroje možného rušení na minimální úroveň a výrazně pomáhá zvukové čistotě přehrávané hudby.

 

CD přehrávač nabízí možnost přehrávání CD disků tak i vypálených CD-R/RW samozřejmostí je podpora MP3 a WMA souborů. Na předním panelu najdete USB vstup, který Vám umožní přehrávat hudbu uloženou na USB flash disk nebo externím pevném disku. Ve výbavě nechybí ani dálkový ovladač pro jednoduché nastavení všech funkcí Vašeho CD přehrávače z pohodlí vašeho křesla.

 

 

Základní charakteristika Yamaha CD-S 700:

 

Technické údaje

 • Tichá a spolehlivá čtecí mechanika Yamaha
 • Oddělený napájecí zdroj
 • Funkce Pure Direct
 • USB vstup na čelním panelu
 • Přehrávání disků MP3 a WMA
 • Dálkový ovladač

 

Provedení a rozměry

 • Kovový čelní panel
 • Barevné provedení černé nebo stříbrné
 • Rozměry (V x Š x H): 96 x 435 x 300 mm
 • Hmotnost: 6,2 kg
 • Příkon (maximální): 16 W

Fotogalerie produktu Yamaha CD-S 700

Porovnání produktu Yamaha CD-S 700


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu Yamaha CD-S 700

© 1991 - 2019 EXCELIA HIFITOPlist

nahoru ^