Primare R 15

MM / MC gramofonový předzesilovač
Kód produktu: R15
Výrobce: Primare
Záruka:3 roky
Dostupnost: do 10 dnů
Doprava:zdarma
Barevné provedení:
24 990,00 Kč
ks

Popis produktu Primare R 15

EISA 2020 - 2021

 

NOVINKA !

 

 

Phono předzesilovač pro přenosky typu MM a MC. Vnější i vnitřní konstrukci byla věnována stejná péče jako vyššímu modelu R 35. Možnosti nastavení vstupní kapacitance, odporu a zisku dělají z tohoto phono předzesilovače ideálního partnera téměř každé gramofonové přenosce. K dispozici je i vypínatelný subsonický filtr. Vaše vinyly mohou opět ožít vynikajícím zvukem a vysokou věrností, jak je u tohoto švédského výrobce zvykem.

 

 

  • Kovový čelní panel
  • Barevné provedení černé nebo titanové
  • Rozměry (V x Š x H): 73 × 350 × 313 mm
  • Hmotnost: 6.5 kg

 

 

Stránky výrobce:
Primare R 15

Fotogalerie produktu Primare R 15

Porovnání produktu Primare R 15


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu Primare R 15

EISA 2020 - 2021

 

Primare R 15 oceněn EISA jako nejlepší gramofonový předzesilovač roku 2020 - 2021:

"Předzesilovač Primare R 15 konstruktéři umístili do kompaktního šasi o šířce pouhých 35 cm a poradí si jak s přenoskami s pohyblivou cívkou, tak i s pohyblivým magnetem. Vstupní zatěžovací odpory pro MC i MM přenosky jsou volitelné dvěma DIL přepínači. R 15 je zkonstruován se stejnou péčí, kterou společnost věnuje svým zesilovačům, a jeho technologická vyspělost je srovnatelná s firemním vlajkovým modelem R 35. Produkty Primare jsou pozoruhodnou kombinací neokázalé síly a smyslu pro detail, spektrálního vyvážení i lokalizace nástrojů. Ideální rozhraní mezi špičkovým gramofonem a linkovým vstupem zesilovače."

 

 

Stereo

"R 15 ovládá umění kombinovat transparentnost s tonální soudržností, což významně přispívá k sofistikované auře vyzařované příjemně diskrétním Primare, jehož stejně nedotčený a stylový design našel ve zvuku ekvivalent. R 15 funguje nad rámec svého cenového rozpětí a také nebyl vyveden z míry vysoce kvalitními přenoskami - bez ohledu na typ. Nakonec se údajně jednoduchý Primare ukázal být naprosto úchvatný."

 

 

další testy >>

© 1991 - 2024 EXCELIA HIFI

nahoru ^