Primare NP 5 Prisma MK2

Síťový přehrávač, DLNA, WiFi, Bluetooth, AirPlay 2, Spotify, Tidal, Roon, Chromecast, USB
Kód produktu: NP5
Výrobce: Primare
Záruka:3 roky
Dostupnost: do 10 dnů
Doprava:zdarma
14 990,00 Kč
ks

Popis produktu Primare NP 5 Prisma MK2

EISA 2022 - 2023

 

NOVINKA !

 

 

NP 5 Prisma MK2 je kompaktní a plnohodnotný síťový přehrávač, který nabízí kompletní přístup k digitálním médiím a správu systému prostřednictvím technologie ovládání Prisma. V nabídce nechybí ani přístup ke službám Spotify, Tidal nebo AirPlay 2. Díky dvěma digitálním výstupům může NP 5 Prisma sloužit jako pokročilý síťový přehrávač pro libovolný hifi systém nebo být přímo připojen k páru aktivních reprosoustav pro kompaktní vysoce výkonný stereo systém.

 

NP 5 Prisma MK2 umožňuje multiroom připojení a ovládání pro přehrávání uložených (PC, NAS, USB flash disky) a streamovaných médií, po kabelu nebo bezdrátově, vše ovládané z libovolného mobilního zařízení prostřednictvím vlastní aplikace pro iOS nebo Android. Kromě funkcí Bluetooth, AirPlay 2 a Spotify Connect nabízí funkce Prisma vestavěný Chromecast – jedinečný streamovací portál, který umožňuje bezproblémové přímé připojení ke stovkám streamingových aplikací pro nejlepší možný výkon a uživatelské prostředí.

 

 

Stránky výrobce:
Primare NP 5 Prisma MK2

Fotogalerie produktu Primare NP 5 Prisma MK2

Porovnání produktu Primare NP 5 Prisma MK2


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu Primare NP 5 Prisma MK2

EISA 2022 - 2023

 

Primare NP 5 Prisma MK2 oceněn EISA jako nejlepší síťový přehrávač roku 2022 - 2023:

"NP5 Prisma MK2 společnosti Primare umožňuje snadno začlenit streamovací funkce do jakéhokoli externího převodníku nebo integrovaného zesilovače s digitálním vstupem/DAC. Cenově výhodné zařízení je vybudováno na platformě multiroomového audia, kterou švédská značka používá i ve svých nejdražších hi-fi komponentech, což znamená, že je k dispozici elegantní ovládání prostřednictvím speciální aplikace Prisma, přehrávání z lokálního USB a síťového úložiště a streamování přes Spotify Connect, Bluetooth, Chromecast a Roon. NP5 Prisma MK2 je díky ovládacímu portu RS232 také vhodným upgradem pro starší zařízení Primare, podporuje DoP a MQA, různé výstupní vzorkovací frekvence a soubory v hi-res rozlišení až 192 kHz/24 bitů a DSD128. Tento streamer je možná kompaktní, ale určitě je dostatečně mohutný, co se možností týká."

 

 

Stereo Plus

"Namísto toho, aby do zařízení vložili D/A převodník a analogovou výstupní sekci, jak to udělala většina ostatních, naprosto všechny peníze šly na to, aby vytvořili co nejlepší streamer, a hned se zdá, že se jim podařilo dodat produkt s příjemnou kvalitou zvuku za danou cenu. Protože ať to zní jakkoli divně, mezi streamery je rozdíl, i když do D/A převodníku posílají jen nuly a jedničky. Proč zní NP5 výrazněji a přesněji než Bluesound Node v poslední verzi a proč zní ekvivalentní zařízení Sonosu oproti NP5 šedě a matně, přestože vysílají digitální signál?

Závěr: S modelem NP5 Prisma MK2 vytvořila společnost Primare inteligentní a uživatelsky přívětivý streamer. Přesně to, co rozpočtový HIFI nadšenec potřebuje.

5 hvězdiček - vřele doporučujeme!"

© 1991 - 2024 EXCELIA HIFI

nahoru ^