Pioneer N-30 AE

Síťový hudební přehrávač / D/A převodník, DLNA, WiFi, AirPlay, internetová rádia, Spotify, Tidal

Kód produktu: N-30AE
Výrobce: Pioneer
Dostupnost: do 30 dnů
Doprava:zdarma
Barevné provedení:
11 990,00 Kč
ks

Popis produktu Pioneer N-30 AE

Ideální přístroj pro všechny druhy zvukových zdrojů, včetně Hi-Res audio souborů, pro služby streamování hudby a internetových rozhlasových programů. Můžete snadno přehrávat skladby z kompatibilních zařízení pomocí AirPlay a vestavěné Wi-Fi®, nebo plug and play z HDD přes USB připojení. Barevný 3,5 " LCD displej zobrazuje nejen album, ale i informace o skladbě. Nabízí snadné ovládání pomocí aplikací Pioneer jak pro Android tak pro iOS.

 

Streaming, to je pro hudební fanoušky svoboda: síťové přehrávače překonávají omezení formátů a hudební soubory transformují bez ohledu na jejich původ a rozlišení na nejlepší možnou reprodukci zvuku. Umožňují přístup k obrovským hudebním kolekcím, které mohou být uloženy v tom nejmenším možném prostoru při zachování plné kvality zvuku – přesto je přístup k jednotlivým titulům pouze otázkou několika vteřin. Síťový přehrávač Pioneer N-30 AE umožňuje stahování a přehrávání souborů i ve formátu zvuku s vysokým rozlišením nebo dokonce DSD.

 

Pokud jde komfort a kvalitu streamingu, ve zvuku se nic nezmění – vynikající AKM převodník přehrávače Pioneer N-30 AE zaručuje plné využití potenciálu i u těch nejnáročnějších záznamů.

 

Pioneer N-30 AE nabízí vynikající řešení i uživatelům, kteří si nechtějí kupovat NAS. K tomuto přehrávači lze totiž jednoduše přímo připojit USB pevný disk. Přehrávač jej pak používá jako plnohodnotný server a dokonce jej učiní přístupným prostřednictvím sítě. Síťový přehrávač Pioneer N-30 AE je určen pro každého, kdo si chce doplňovat svoji místní kolekci s nevyčerpatelným on-line archivem, nebo ji dokonce zcela nahradit – mohou si vybrat mezi Spotify, Tidal a Deezer. Síťový přehrávač N-30 AE nativně podporuje všechny tři hudební služby, dvě posledně jmenované dokonce nabízejí bezeztrátové streamování v plné CD kvalitě.

 

K síťovému přehrávači N-30 AE lze přirozeně připojit také chytré telefony či tablety a užít si streamování prostřednictvím AirPlay, a po bezplatné aktualizaci také prostřednictvím služby Google Cast. A navíc, přehrávač N-30 AE vám také umožní prostřednictvím standardu FireConnect pohodlně propojit různá zařízení a užít si multi-room poslech. To vám umožní se připojit ke všem hudebním zdrojům a jednoduše tak ozvučit jakoukoliv místnost, kdekoli v bytě či domě.

 

 

Provedení a rozměry

  • Kovový čelní panel
  • Barevné provedení černé nebo stříbrné
  • Rozměry (V x Š x H): 103 x 435 x 300 mm
  • Hmotnost: 3,4 kg
  • Příkon (maximální): 19 W, (pohotovostní režim): 0,2 W

 

 

Stránky výrobce:
Pioneer N-30 AE

Fotogalerie produktu Pioneer N-30 AE

Porovnání produktu Pioneer N-30 AE


Porovnat produkt s:           

© 1991 - 2020 EXCELIA HIFITOPlist

nahoru ^