Meridian G 06.2

CD přehrávač, 192 kHz / 24 bit D/A, anti-jitter, analog out class "A"
Kód produktu: G06.2
Výrobce: Meridian
Dostupnost: do 10 dnů
Doprava:zdarma
Barevné provedení:
69 000,00 Kč
ks

Popis produktu Meridian G 06.2

Lze říct, že každá jednotlivá část audio vybavení má svůj vlastní, charakteristický zvuk. Jenže nám v Meridian jde o to, abychom reprezentovali původní zvukovou či studiovou záležitost co nejvěrněji. Proto je zvuk charakteristický pro společnost Meridian tak čistý: je tím pravým. Takovéto kvality zvuku dokážeme docílit mnoha způsoby, včetně pečlivého výběru těch správných komponent, správného zpracování zvuku, využitím co nejkratšího analogového řetězu, precizním návrhem digitálních obvodů ...

 

 

24-bit Compact Disc Player

 

Společnost Meridian vyvinula první audiofilní CD přehrávač v roce 1984 a první dělený přehrávač/transport a převodník o dva roky později, v roce 1986; a od té doby je na této cestě vedoucí špičkou. Naše CD přehrávače si vysloužily více než padesát ocenění. CD přehrávač Meridian G 06.2 jedinečným a zároveň cenově dostupným způsobem uvádí modelovou řadu G Series. Je odkazem modelu 508, jenž získal přes dvacet ocenění, včetně prvotřídního ohodnocení třídy A od Stereophile, a při jeho vzniku jsme vycházeli také z úchvatného přehrávače 800, pro nějž bylo třeba vytvořit speciální klasifikaci třídy A+!

 

Uvnitř G 06.2 naleznete špičkově vypracovanou konstrukci - jak analogovou tak i digitální. Vícevrstvé PCB, čtyři oddělené zdroje napětí, nejnovější technologii surface-mount a pečlivě vybrané komponenty audiofilní kvality - a samozřejmě design a řemeslné zpracování s puncem kvality společnosti Meridian.

 

Model G 06.2 disponuje nejnovějším konstrukčním provedením laserového transportu, a je určený pro přehrávání CD, CD-R a CD-RW. Lze na něm přehrát také křížené nosiče, jakým je například kříženec CD, Super Audio CD, stejně jako DTS CD pro externí dekódování přes digitální výstupy.

 

Model G 06.2 zvyšuje kvalitu zvuku tím, že redukuje jitter/chvění na neuvěřitelně nízké hodnoty, čímž vzniká hladký, otevřený, přesně daný zvuk a špičkové stereo. Toho všeho se docílí časovou synchronizací digitálních výstupů a znamenitým koncovým stupněm audiofilní kvality (direct-coupled audiophile quality output stage) pracujícím v čisté třídě A.

 

Přehrávač využívá pro zajištění maximální kvality analogového signálu konvertory 192kHz, 24-bit, zatímco systém vnitřních okruhů je charakteristický svým unikátním analogovým designem, čímž doplňuje mimořádně kvalitní konvertory DAC a dodává 2V rms s odstupem od šumu a zkreslením nižším než -95dBFS.

 

Výsledkem toho je výrazně zlepšená kvalita stereo obrazu a průzračný, otevřený a důrazný zvuk. Přehrávač disponuje jak S/PDIF koaxiálními, tak i optickými digitálními výstupy TOSLink, a poskytuje všechna audio připojovací rozhraní přes pozlacené konektory.

 

Funkce ovládání je řízena přes sériový port RS232, který lze použít k aktualizaci systémového softwaru G 06.2, a to díky paměťové kartě Flash ROM.

 

Přehrávač G 06.2 je dodáván s podsvíceným dálkovým ovladačem Meridian System Remote Plus. Nejenže jej lze použít k ovládání všech dálkově ovladatelných výrobků Meridian; dokáže také ovládat převážnou většinu produktů od ostatních výrobců, a to díky své vestavěné databázi produktů, která obsahuje doslova stovky výrobců. A pokud výrobek přeci jen není začleněn v databázi, lze jej tam načíst přes učící se funkci ovladače.

 

Model G 06.2 je ideálním přehrávačem pro mnohé aplikace, jako například pokročilý analogový stereo systém, který pracuje s CD přehrávačem G 06.2, předzesilovačem G 01 a koncovým zesilovačem G 56, zatímco koaxiální digitální výstupy mohou přímo řídit DSP reproduktory Meridian, a dají tak vzniknout plně digitalizovanému stereo CD systému úchvatné kvality.

 

MADE IN ENGLAND

Fotogalerie produktu Meridian G 06.2

Porovnání produktu Meridian G 06.2


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu Meridian G 06.2

Stereo

"EXCELENTNÍ"

 

 

Top 1000

© 1991 - 2022 EXCELIA HIFI

nahoru ^