Meridian G 02

Plně symetrický dual-mono předzesilovač
Kód produktu: G02
Výrobce: Meridian
Záruka:3 roky
Dostupnost: do 30 dnů
Doprava:zdarma
Barevné provedení:
89 000,00 Kč
ks

Popis produktu Meridian G 02

Lze říct, že každá jednotlivá část audio vybavení má svůj vlastní, charakteristický zvuk. Jenže nám v Meridian jde o to, abychom reprezentovali původní zvukovou či studiovou záležitost co nejvěrněji. Proto je zvuk charakteristický pro společnost Meridian tak čistý: je tím pravým. Takovéto kvality zvuku dokážeme docílit mnoha způsoby, včetně pečlivého výběru těch správných komponent, správného zpracování zvuku, využitím co nejkratšího analogového řetězu, precizním návrhem digitálních obvodů ...

 

 

Plně symetrický dual-mono řídící předzesilovač

 

Předzesilovače Meridian mají vynikající pověst a ani předchůdce modelu G 02, model 502, nebyl výjimkou. Meridian G 02 navazuje na úspěšný 502. Jedná se o skutečný dual-mono analogový řídící předzesilovač s extrémně vysokou kvalitou napájení pro ultra-nízký šum a zkreslení. Díky plně symetrické signálové cestě od vstupu až po výstup je ideálním partnerem pro výkonové zesilovače Meridian řady G-series, které disponují symetrickým XLR připojením.

 

Meridian G 02 nabízí ne méně než sedm analogových stereo vstupů, z toho čtyři RCA a tři XLR. Z analogových výstupů je kromě symetrického XLR připojení k dispozici i jeden nesymetrický RCA pre-out výstup a dva linkové RCA výstupy pro nahrávání. Nechybí Trigger výstup se spínacím napětím 12 V pro připojený výkonový zesilovač.

 

Předzesilovač G 02 je dodáván s podsvíceným dálkovým ovladačem Meridian System Remote Plus. Nejenže jej lze použít k ovládání všech dálkově ovladatelných výrobků Meridian; dokáže také ovládat převážnou většinu produktů od ostatních výrobců, a to díky své vestavěné databázi produktů, která obsahuje doslova stovky výrobců. A pokud výrobek přeci jen není začleněn v databázi, lze jej tam načíst přes učící se funkci ovladače.

 

MADE IN ENGLAND

Fotogalerie produktu Meridian G 02

Soubory k produktu Meridian G 02

Porovnání produktu Meridian G 02


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu Meridian G 02

© 1991 - 2024 EXCELIA HIFI

nahoru ^