Meridian G 01

Stereo předzesilovač / RDS tuner / sluchátkový zesilovač
Kód produktu: G01
Výrobce: Meridian
Dostupnost: září 2022
Doprava:zdarma
Barevné provedení:
69 000,00 Kč
ks

Popis produktu Meridian G 01

Lze říct, že každá jednotlivá část audio vybavení má svůj vlastní, charakteristický zvuk. Jenže nám v Meridian jde o to, abychom reprezentovali původní zvukovou či studiovou záležitost co nejvěrněji. Proto je zvuk charakteristický pro společnost Meridian tak čistý: je tím pravým. Takovéto kvality zvuku dokážeme docílit mnoha způsoby, včetně pečlivého výběru těch správných komponent, správného zpracování zvuku, využitím co nejkratšího analogového řetězu, precizním návrhem digitálních obvodů ...

 

 

Stereo předzesilovač / RDS tuner

 

Meridian G 01 tvoří dokonalý doplněk ke zbývající části modelové řady G Series, se svou nepřekonatelnou kvalitou reprodukce analogových signálů. Ačkoliv je dnes společnost Meridian nejvíce známa svými digitálními okruhy, je ve své podstatě společností, jejíž základy jsou postaveny na analogovém zpracování dat. A vskutku, znamenitá konstrukce a využití analogových okruhů tvoří nezbytnou součást všech výrobků Meridian.

 

Je tvořen plně odděleným předzesilovačem, řídící jednotkou a, navíc, FM tunerem se systémem RDS/RDBS. Nabízí sedm stereo analogových vstupů, jmenovitě Aux, CD, TV, Tape, Disc, DVD a VCR, ale lze je překonfigurovat.

 

K vybavení patří také dvě sady linkových stereo výstupů (pro nahrávání), společně s dvěma páry pre-out výstupů předzesilovače, kdy jeden z nich bývá běžně napojen na vstupy spolupracujícího koncového výkonového zesilovače. Druhý výstup předzesilovače umožňuje biamping s doplňkovým dvoukanálovým zesilovačem, jako např. G 56.

 

Knoflík na ovládání hlasitosti na předním panelu (zmáčknutím zcela ztlumíte) aktivuje specielně navržený, duální, diferenciálně symetrizovaný okruh ovládání hlasitosti/differentially-balanced volume control circuit. Toto zajišťuje perfektní souběh kanálů a výkon v plném frekvenčním rozsahu, a to ve všech polohách hlasitosti.

 

Vedle hlavních výstupů je na zadním panelu k dispozici zásuvka pro sluchátka pro osobní poslech nebo lze využít funkce "speaker off".

 

Součástí dodávky je univerzální podsvětlený učící se dálkový ovladač Meridian System Remote Plus umožňující ovládání až dvanácti rozličných audio-video zařízení od různých výrobců.

 

MADE IN ENGLAND

Fotogalerie produktu Meridian G 01

Soubory k produktu Meridian G 01

Porovnání produktu Meridian G 01


Porovnat produkt s:           

© 1991 - 2022 EXCELIA HIFI

nahoru ^