JBL Authentics L16

Retro třípásmový stereo systém s bezdrátovým streamováním

Kód produktu: L16
Výrobce: JBL
Záruka:3 roky
Dostupnost: do 10 dnů
Doprava:zdarma
23 490,00 Kč
ks

Popis produktu JBL Authentics L16

 • Dřevěná ozvučnice s charakteristickým JBL zvukem
 • 300 W surového JBL výkonu zkroceného moderním digitálním zpracováním signálu
 • Bezdrátové streamování hudby z telefonů, tabletů nebo počítače prostřednictvím Wi-Fi s nejvyšší kvalitou pomocí AirPlay®, DLNA® nebo Bluetooth®
 • Podpora Spotify
 • Připojení gramofonu, analogových nebo digitálních audio zařízení pro kompletní možnosti připojení

 

 

Zvuk, který rozhýbe místnost, inspirovaný dědictvím klasického zvuku a designu JBL

Teď může naplnit místnost 300 wattů energizující hudby, bez kabelů nebo složitých reproduktorových konfigurací. Inspirovaný legendární reprosoustavou JBL Century L100, kombinuje JBL Authentics L16 design klasického akustického reproduktoru a pokrokové bezdrátové technologie. Poskytuje dřevěnou ozvučnici v pravé ořechové dýze, výjimečnou kvalitu zvuku a jednoduché bezdrátové připojení k široké škále zařízení prostřednictvím AirPlay®, DLNA® a Bluetooth®. Bezplatná aplikace JBL MusicFlow vám umožňuje jednoduše ovládat reproduktor pomocí iOS® nebo Android® mobilních zařízení a dokonce nabíjet kompatibilní mobilní zařízení pomocí v reproduktoru vestavěných USB portů. Vychutnejte si JBL stereo zvuk studiové kvality v jediném, stylovém provedení. Technologie Harman Clari-Fi™ zlepšuje kvalitu komprimovaných audio toků, díky čemu bude vaše hudba znít úžasně, bez ohledu na to odkud přichází.

 

300 wattů JBL výkonu a moderní akustický design produkuje dynamický, plnorozsahový stereo JBL zvuk z jediného reproduktoru střední velikosti

Vysoce výkonné JBL měniče sladěné s důkladně vytvořeným akustickým designem dodávají bezkonkurenční zvuk z reproduktoru střední velikosti. Optimalizované basové a výškové měniče kombinované s pokrokovou 24 bit/96 kHz elektronikou studiové kvality a DSP procesorem poskytují plnorozsahový stereo zvuk se širokým stereo vyobrazením. Všude, kde budete Authentics L16 přehrávat, očekávejte potlesk.

 

Bezdrátové připojení pro AirPlay®, DLNA® a Bluetooth® zařízení

JBL Authentics L16 poskytuje jednoduché bezdrátové přehrávání zvuku z nejnovějších bezdrátových zařízení. Poskytuje AirPlay® pro iTunes a iOS zařízení, DLNA® pro Android zařízení a Windows PC a Bluetooth® připojení – včetně okamžitého Bluetooth® spárování prostřednictvím technologie Near Field Communication (NFC). Tento reproduktor automaticky přepne formáty streamování podle potřeby, čímž zjednoduší použití se všemi vašimi zařízeními. Pro ty, kteří mají stále velkou sbírku CD nebo vinylových placek, můžete připojit váš CD přehrávač nebo gramofon k L16 prostřednictvím volitelných nebo RCA phono vstupů pro skutečně autentický zážitek.

 

USB porty vám umožňují nabíjet vaše kompatibilní zařízení

JBL Authentics L16 má dva USB porty, jeden na nabíjení telefonů a druhý na nabíjení tabletů.

 

Harman Clari-Fi™ vám poskytuje nejlepší audio zážitek z jakéhokoliv zdroje

Velké množství hudby je v současnosti komprimováno, což vám umožňuje rychlé a účinné streamování, avšak při komprimaci ztrácíte detaily v dané hudbě. Harman Clari-Fi™ zlepšuje komprimované hudební toky nahrazením chybějících informací, díky čemu máte jistotu, že váš reproduktor Authentics vždy podá nejlepší výkon.

 

 

Technická specifikace:

 • Výškové měniče: 2 x 25 mm
 • Středové měniče: 2 x 50 mm
 • Basové měniče: 2 x 133 mm
 • Frekvenční odezva: 35 Hz – 35 kHz
 • Maximální SPL: 108 dB @ 1 m
 • Odstup signálu od šumu (bezdrátové & analogové vstupy): 92 dB
 • Odstup signálu od šumu (digitální vstupy): 98 dB
 • Zesilovací výkon: 6 x 50 W RMS
 • Zkreslení THD při plném výkonu: menší než 0.1%
 • Formáty bezdrátového audio přehrávání: AirPlay®, DLNA®, Bluetooth®, automatické přepínání
 • Připojení: 1 x stereo jack 3.5 mm, 2 x USB (typ A), 1x stereo RCA vstup s přepínáním MM / MC / Line-In, 1 x digitální optický vstup
 • Rozměry (V x Š x H): 294 x 818 x 369 mm
 • Hmotnost: 16.3 kg

 

Obsah balení:

 • JBL Authentics L16 reproduktorový systém
 • odnímatelná mřížka reproduktoru
 • IEC napájecí síťový kabel
 • průvodce rychlým startem

Fotogalerie produktu JBL Authentics L16

Videa k produktu JBL Authentics L16


Porovnání produktu JBL Authentics L16


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu JBL Authentics L16

EISA 2014 - 2015

 

JBL Authentics L16 oceněn EISA jako nejlepší kompaktní hifi systém roku 2014 - 2015:

"Stolní reproduktorový systém svým designem pamětníkům jistě připomene legendární model L100 ze sedmdesátých let. Kabinet je potažený ořechovou dýhou a hostí dvě trojice měničů; každý z nich pohání 50 W zesilovač. K dispozici je i bezdrátová distribuce prostřednictvím technologie AirPlay pro přenosné přístroje společnosti Apple, dále DLNA pro uživatele OS Android, respektive Bluetooth s NFC. Vstupy USB umožňují nabíjení mobilních zařízení a kompatibilním strojkům přijde vhod i Qi dobíjecí ploška! Milovníky gramofonu potěší, že jeden vstup lze využívat i pro přenoskové vložky MM/MC. O zpracování signálu se vzorně stará technologie Harman Clari-Fi (24 bitů/96 kHz), jejímž hlavním posláním je zlepšit zvuk komprimovaných hudebních souborů. Tento stylový stolní reprosystém si zaslouží čestné místo v obývacím pokoji každého hudbymilovného posluchače."

 

 

Stereo & Video

"Sound charakterizuje bohatá dynamika a přesné vykreslení detailů v celé šíři akustického pásma. Výšky jsou čisté a basy impozantní. L16 si díky použitým technologiím poradí jak se stlačenou muzikou, tak i s hudbou v její nekomprimované podobě napříč žánry."

 

 

Letem světem Applem

"Logickou otázkou, kterou si nyní kladete je, zda hraje L16 10x lépe než běžný plastový reproduktor pro iPhone, když už je 10x dražší. Odpověď je jednoznačná, nehraje 10x lépe, hraje 100x lépe a pokud chcete řešení, které poskytuje kvalitní zvuk a 100% kompatibilitu se vším na co si jen vzpomenete, pak je L16 jasnou volbou."

 

 

Sound Vision Review

"Fantasticky plný zvuk. Jeden z nejlepších bezdrátových reproduktorů, který jsme slyšeli."

© 1991 - 2018 EXCELIA HIFI TOPlist

nahoru ^