Harman Kardon Onyx

Stylový, vysoce kvalitní bezdrátový systém. Přenosný, nabíjecí a kompletně bezdrátový zvuk.

Kód produktu: ONYX
Výrobce: Harman Kardon
Dostupnost: nedostupné
Barevné provedení:
Výroba ukončena.

Popis produktu Harman Kardon Onyx

Bezdrátový, přenosný zvuk pro jakékoliv zařízení - kdekoliv.

Onyx značky Harman Kardon je prvním svého druhu od značky proslavené akustickou inovací. Spojujíc výkon, přesnost a styl, se stává Harman Kardon Onyx uměleckým dílém v každé místnosti, ve které je umístěn, a pomocí zabudovaného Bluetooth®, AirPlay® a DLNA® se připojí k všem vašim domácím a mobilním zařízením. Aplikace dálkového ovládání Harman Kardon zjednodušuje nastavení a umožňuje vám streamovat celý váš obsah. Harman Kardon Onyx vám poskytuje absolutní kontrolu na vychutnání si špičkového zvuku všude, kde ho budete právě potřebovat. Jeho 4-reproduktorová rozšířená akustická platforma a duální pasivní zářiče dodávají skutečny fantastický zvukový zážitek s vyváženým a výkonným zvukovým prostředím. Harman Kardon Onyx bude brzy muset tvořit součást Vašeho domácího audio zařízení, pokud je kvalita zvuku a jednoduchost přístupu rozhodujícím faktorem pro váš životní styl.

 

 

 • Prvotřídní materiály s ocelí a kůží
 • Hluboké basy z duálních pasivních zařičů
 • Bezdrátová Bluetooth® technologie s NFC, aptX a AAC, DLNA® a AirPlay®
 • Kompatibilita s Harman Kardon aplikací dálkového ovládání
 • Vestavěná nabíjecí baterie s časem přehrávání až 6 hodin

 

 

Důmyslný design

Tvar splňuje funkci, protože stylová rukojeť na Harman Kardon Onyx z nerezavějící oceli vás spojuje s tkaninou mřížky a provedením z pravé kůže a to všechno společně s intuitivními dotykovými ovlqdači pro čistý povrch – všechno bez potřeby vodičů nebo kabelů.

 

Výjimečný výkon

Legendární jméno Harman Kardon v oblasti kvality zvuku si stojí za kvalitní akustikou Harman Kardon Onyx. Čtyři měniče a duální pasivní zářiče vytvářejí klasický zvuk se svěžími výškami a hlubokými nízkými zvuky, jejichž každý kousek je stejně tak výrazný, jako je kultovní tvar tohoto zařízení.

 

Absolutní možnosti připojení

Vyberte si z hojnosti možností připojení jiných zařízení – od Bluetooth® s NFC po AirPlay® pro Apple®; DLNA® pro Android, WindowsTM a Harman Kardon ekosystémy, jako i jeho zadní 3.5 mm přídavný mini konektorový vstup. Uvědomte si jednoduchost celkového přístupu od momentu bezdrátového připojení vašeho prvního zařízení, až po první poslouchání vašich oblíbených MP3.

 

Funguje s Harman Kardon aplikací dálkového ovládání

Nastavte Bluetooth®, DLNA® nebo Airplay® v Harman Kardon Onyx prostřednictvím aplikace pro rychlé, bezdrátové připojení a začněte streamovat hudbu z jakéhokoliv mobilního zařízení, počítače nebo NAS ve vaší domácí síti, plus odhalte úplné ovládání prostřednictví audio nastavení Harman Kardon Onyx přímo z vaší aplikace. Jednoduše senzační možnosti připojení, jaké jste dosud nezažili.

 

Neuvěřitelné pohodlí

Vestavěná, nabíjecí baterie vám umožňuje si vychutnat vaši hudbu bez potřeby připojování kabelu a bezdrátový design vám umožňuje ovládat přehrávání a streamování z jakejkoliv místnosti v domácnosti – nebo z dvoru, když na to přijde. Harman Kardon Onyx vám přináší zvuk Harman Kardon, pro který je tak úžasný tento prakticky vypadající, přenosný reproduktorový systém.

 

Zahrnuje technologii Harman TrueStream™

Technologie Harman TrueStream™ je naší zárukou toho, že si budete moct vychutnat nejlepší možný zážitek z poslouchání při bezdrátovém streamování zvuku prostřednictvím technologie Bluetooth®. Protože máte mnoho možností pro Bluetooth® připojení, naše výrobky vždy používají nejaktuálnější a nejrozšířenější možnost zajištění nejvyšší kvality zvuku, bez ohledu na to, jakou aplikaci nebo zdrojové zařízení používáte. Harman Kardon Onyx používá AAC, aptX a vysoko bitové SBC kodeky pro nejlepší Bluetooth® zvuk z jakéhokoliv zařízení.

 

 

Technické údaje:

 • Počet kanálů: 4
 • Měniče: 2 x 7,62cm středobasové, 2x 1,14cm výškové, 2 x basové pasivní zářiče
 • Dvojité zesílení: 4 x 15 W
 • Maximální SPL: 95 dB @1 m
 • Požadavky na napájení: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
 • Napájecí adaptér: 19 V, 3.0 A
 • Vestavěná baterie: 11.1 V, 2500 mA lithiová
 • Spotřeba elektrické energie: 120 W maximální
 • Impedance reproduktoru: 4 ohm na reproduktor
 • Frekvenční rozsah: 60 Hz – 20 kHz
 • Ladící rozsah: 2402 MHz ~ 2480 MHz
 • Výkon vysílače: Modulace: GFSK, π /4 DQPSK/8 DPSK
 • Bezdrátová kompatibilita: DLNA®, AirPlay®, Bluetooth® 3.0, A2DP v1.6, AVRCP v1.4, AAC & aptX
 • Rozměry (V x Š x H): 275 x 300 x 164 mm

 

Obsah balení:

 • Harman Kardon Onyx přenosný bezdrátový reproduktorový systém
 • Odnímatelná mřížka (předinstalovaná)
 • Napájecí adaptér
 • Regionální síťová šňůra
 • Průvodce rychlým startem

Fotogalerie produktu Harman Kardon Onyx

Videa k produktu Harman Kardon Onyx


Porovnání produktu Harman Kardon Onyx


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu Harman Kardon Onyx

EISA 2013 - 2014

 

Harman Kardon Onyx oceněn EISA jako nejlepší přenosný multimediální systém roku 2013 - 2014:

"Vezměte jej kamkoliv, použijte jej kdekoliv! Přenosný reproduktor Harman Kardon Onyx lze spustit na kterékoliv party a vždy vám snadno a rychle nastaví náladu na požadovanou úroveň. Oblíbenou hudbu může přijímat nejlépe bezdrátově z vašeho smartphonu, tabletu nebo notebooku prostřednictvím technologií DLNA, AirPlay nebo Bluetooth. Onyx nemá žádná hardwarová tlačítka, pouze dotykové plošky umožňující komunikaci s aplikacemi obou hlavních operačních systémů – iOS i Android. Reproduktor má čtyři konektory (dva na kanál plus dva pasivní na obou stranách). Technologickou vyspělost Onyxu podtrhují vysoce kvalitní materiály, mj. pravá kůže na zadním panelu a kartáčovaný kov na rukojeti, respektive stojanu. Výrobce slibuje výdrž 5 až 8 hodin v provozu mimo dosah elektrické sítě, což rozšiřuje již tak vysokou užitnou hodnotu systému a umožňuje sdílet hudbu nahlas doslova kdykoliv a kdekoliv se vám zlíbí."

© 1991 - 2018 EXCELIA HIFI TOPlist

nahoru ^