Harman Kardon AVR 171 S

7.2-kanálový AV receiver 7 x 100 W s podporou 3D obrazu a síťovými funkcemi, multiroom, DLNA, AirPlay, Bluetooth, internetová rádia, Spotify

Kód produktu: AVR171S
Výrobce: Harman Kardon
Dostupnost: nedostupné
Výroba ukončena.

Popis produktu Harman Kardon AVR 171 S

Harman Kardon AVR 171 S je naší odpovědí na potřeby výkonu a všestrannosti milovníků domácí zábavy. Vybaven šesti HDMI 2.0 vstupy, Apple AirPlay, integrovanou Bluetooth® technologií a MHL vstupem pro připojení k mobilním zařízením je tento vysoce výkonný audio/video receiver výjimečný.

Ještě nikdy Harman Kardon AVR nebyl s takovouto kombinací výkonu, funkčnosti a univerzálnosti. Tento 7.2-kanálový síťový audio/video receiver poskytuje až 700 wattů výkonu a šest 3D-ready HDMI vstupů, včetně kompatibilního s MHL pro připojení mobilního zařízení. Jeho kompatibilita s Apple AirPlay softwarem, Bluetooth připojením, vTuner™ Internetovým rádiem, Roku Streaming Stick™ klíčem a DLNA® 1.5 technologií vám umožňuje sdílet hi-fi audio. Jeho nový automatický kalibrační systém EzSet/EQ™ III získá maximum z reproduktorů. AVR 171 S je taktéž lehký, díky HARMAN GreenEdge™ certifikaci budete mít všechen jeho výkon v ekologické formě.

 

 

 • Sedm zesilovačů s vysoce výkonným digitálním napájením, výkon 100-wattů na kanál
 • Velmi široké frekvenční pásmo
 • Apple AirPlay, Bluetooth a DLNA 1.5 technologie
 • HARMAN TrueStream technologie
 • Zabudované vTuner internetové rádio
 • Spotify Connect
 • Šest 3D HDMI 2.0 vstupů, včetně jednoho s MHL a dvěma HDMI výstupy s ARC
 • Duální výstupy pro subwoofer
 • Multiroom systém s přidělitelným zesilovačem
 • USB na předním panelu pro připojení ke kompatibilním Apple produktům nebo USB diskům
 • Nový, kompaktní design
 • Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódování
 • Automatická kalibrace EzSet/EQ III
 • HARMAN GreenEdge technologie
 • Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů
 • Programovatelný dálkový ovladač pro ovládání více zařízení
 • Harman Kardon remote aplikace pro kompatibilní iOS a Android smartphony a tablety

 

 

Sedm zesilovačů s vysoce výkonným digitálním napájením, výkon 100-wattů na kanál

Harman Kardon AVR 171 S vysoce výkonný audio/video receiver poskytuje 100 wattů na kanál pro napájení sedmikanálového síťového systému prostorového zvuku. Je možné připojit dva aktivní subwoofery pro poskytnutí lepší basové odezvy pro celé prostředí. Zatímco výkonové stupně si zachovávají časem ověřený design s vysokoproudou kapacitou (HCC), ultraširokým pásmem pro zajištění nejvěrnějšího dynamického zvuku s rozšířenou čistotou a realitou i při vysokých hlasitostech, vysoce účinné moderní digitální napájení poskytuje zesilovači všechen potřebný výkon bez hmotnosti tradičních napájecích zdrojů a těžkých transformátorů. Čistým výsledkem je úžasně znějící AV receiver v malé formě, který je přátelštější k životnímu prostředí.

 

Velmi široké frekvenční pásmo

Zatímco většina zesilovačů a receiverů usiluje o co nejčistší reprodukci ve slyšitelné části spektra o frekvencích 20 Hz až 20 kHz, komponenty Harman Kardon toto pásmo rozšiřují až nad 130 kHz. Ačkoliv jsou tyto hodnoty daleko za hranicemi vnímání lidského sluchu, rozšířením pásma se eliminuje fázové zkreslení, čímž se zvyšuje přesnost přechodů a fázová linearita. Při poslechu se to projeví kvalitnějším vykreslením stereofonního obrazu a jeho čitelnějším podáním.

 

Apple AirPlay, Bluetooth a DLNA 1.5 technologie

AVR 171 S může sdílet audio z téměř každého přenosného zařízení. Pro Apple zařízení, jako jsou PC a iPad, iPhone a iPod, je můžete sdílet pomocí zabudované AirPlay technologie receiveru. (AirPlay, vTuner a DLNA připojení vyžadují kabelová připojení k širokopásmové síti.) Pro ostatní tablety, smartphony a laptopy můžete využít výhodu integrované Bleutooth technologie HARMAN TrueStream. USB je na předním panelu AVR, takže můžete připojit zařízení přímo bez externího adaptéru nebo bezdrátového připojení. AVR je taktéž DLNA 1.5 kompatibilní, což nabízí mnoho možností pro šíření obsahu v domácí síti.

 

HARMAN TrueStream technologie

HARMAN TrueStream zaručuje nejlepší možný zážitek z poslouchání při bezdrátovém sdílení zvuku přes Bluetooth technologii. HARMAN TrueStream nabízí nejaktuálnější, nejdokonalejší bezdrátové možnosti pro zajištění nejkvalitnějšího zvuku, bez ohledu na použitou aplikaci nebo zdrojové zařízení.

 

Zabudované vTuner internetové rádio

AVR 171 S obsahuje připojení k vTuner internetovému rádiu pro poskytnutí online audia celého světa. Ihned po vybalení přijímače můžete sdílet rozhlasové stanice z celého světa, stejně jako široký rozsah českých internetových rozhlasových stanic.

 

Šest 3D HDMI 2.0 vstupů, včetně jednoho s MHL a dvěma HDMI výstupy s ARC

Šest HDMI vstupů s 3D a 30/36-bitů Deep Color poskytují vysocekvalitní digitální video s rozlišením až 1080p s věrným audiem přes jeden kabel. Nejsou žádné ztráty video nebo audio kvality z důvodu konverze formátu, jen maximální Hollywoodské vzrušení tak, jak to tvůrci mysleli. A s MHL můžete doručovat high-definition audio/video obsah z kamery, telefonu, tabletu nebo Roku Streaming Stick zařízení přímo do HDTV přes MHL připojení na AVR 171 S.

 

Duální výstupy pro subwoofer

Je vaše místnost poslouchání tak velká, že potřebujete dva subwoofery na požadované basy? To není žádný problém pro AVR 171 S, díky jeho duálním výstupům pro subwoofer, které poskytují vašemu systému velké zesílení čistých nízkých frekvencí.

 

Multiroom systém s přidělitelným zesilovačem

Ovládejte zvuk v samostatné místnosti pomocí jednoho receiveru. Díky přidělitelnému zesilovači AVR 171 S můžete doručovat zvuk do druhé místnosti bez přidání dodatečných komponentů. To znamená, že můžete sledovat sport v jedné místnosti při současném přehrávání uklidňující klasické hudby ve druhé místnosti.

 

USB na předním panelu pro připojení ke kompatibilním Apple produktům nebo USB diskům

AVR 171 S vám nabízí mnoho možností pro přehrávání zvuku s USB portem na předním panelu. Jednoduše připojte iPhone, iPad, iPod nebo USB disk pro přehrávání uložených skladeb přes Váš systém domácí zábavy.

 

Nový, kompaktní design

AVR 171 S přenesl oceněný vzhled Harman Kardon do nové úrovně se zapuštěným ovládáním hlasitosti a kompaktnějším designem než u dřívějších AVR. Z důvodu nižší hmotnosti, díky zdokonalenému digitálnímu napájení váží zařízení méně bez snížení výkonu. Je výbornou volbou pro tenké skleněné poličky dnešních otevřených nábytků pro TV/domácí kino.

 

Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódování

AVR 171 S poskytuje audio s vysokým rozlišením, které odpovídá digitální video kvalitě formátům Blu-ray Disc™, otevírající plný potenciál filmových zvukovych formátovaných s Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio™ kódováním. Bez ohledu v jakém režimu nebo náladě jste, budete slyšet vždy to nejčistší přehrávání zvuku.

 

Automatická kalibrace EzSet/EQ III

Nový proces automatické kalibrace HARMAN EzSet/EQ III přesně nastaví úrovně hlasitostí AVR 171 S, vzdálenosti reproduktorů/časy opoždění a ekvalizace pro optimalizaci audio provozu podle konkrétního systému reproduktorů a podmínek místnosti. Systém obsahuje jednoduché menu a obsahuje kalibrační mikrofon.

 

HARMAN GreenEdge technologie

HARMAN GreenEdge logo zajišťuje, že design AVR 171 S je přátelský k životnímu prostředí ale bez kompromisů k výjimečnému provozu, kterou jsou známé HARMAN produkty. Díky zdokonalenému napájení může AVR 171 S poskytovat vysoce kvalitní audio v malém, lehkém provedení, které používá méně kovu a plastu. Malý design znamená méně odpadu.

 

Barevně označené konektory a spojovací terminály reproduktorů

Všechna připojení na AVR 171 S jsou barevně označena pro jednoduché připojení a snížení rizika omylů. Barevně označené spojovací terminály reproduktorů na všech výstupních kanálech akceptují pin konektory nebo odizolované vodiče pro poskytnutí bezpečného spojení s kabely reproduktorů.

 

Programovatelný dálkový ovladač pro ovládání více zařízení

AVR 171 S zjednodušuje váš život s programovatelným infračerveným (IR) dálkovým ovladačem. Jeho ergonomický design funguje bez problémů s multijazyčným menu na obrazovce, navede vás přes celé nastavení systému s uživatelskou jednoduchostí. Dálkový ovladač pro několik zařízení může ovládat taktéž TV, set-top boxy, satelitní tunery a ostatní zdroje přehrávání. Pro další flexibilitu instalace máte k dispozici 12 voltový spouštěcí výstup a vstup pro dálkový IR senzor.

 

Harman Kardon remote aplikace pro kompatibilní iOS a Android smartphony a tablety

Pro posun možnosti ovládání na vyšší úroveň je dostupná Harman Kardon remote aplikace z iTunes App prodejny pro iOS zařízení a Google Play služba pro kompatibilní Android produkty. Umožňuje Vám použít kompatibilní smartphone nebo tablet pro ovládání AVR 171 S bez uchopení dálkového ovladače.

 

 

Technická specifikace Harman Kardon AVR 171 S

Audio část
 • Výstupní výkon: 100 wattů na kanál do 6/8 ohmů @ 20 Hz – 20 kHz, při THD nižším než 0,1%, za činnosti dvou kanálů
 • Schopnost práce s vysokým proudem (HCC): ±40 A
 • Extrémně široké frekvenční pásmo zesilovače: 10 Hz - 130 kHz @ 1 W (+ 0 dB / - 3 dB)
 • Vstupní citlivost/impedance: 250 mV/27k ohmů
 • Odstup signálu od šumu (IHF-A): 100 dB
 • Separace kanálu přilehlého prostorového systému: Dolby Pro Logic®/DPLII: 40 dB, Dolby Digital: 55 dB, DTS®: 55 dB
 • Přechodné intermodulační zkreslení (TIM): neměřitelné
 • Rychlost přeběhu: 40 V/μsec
FM Tuner
 • Ladící rozsah: 87.5 MHz – 108.0 MHz
 • Použitelná citlivost IHF: 1.3 μV/13.2 dBf
 • Odstup signálu od šumu (mono/stereo): 70 dB/68 dB
 • Zkreslení (mono/stereo): 0.2%/0.3%
 • Stereo separace kanálů: 40 dB @ 1 kHz
 • Selektivita (±400 kHz): 70 dB
 • Potlačení odrazů: 80 dB
 • IF útlum: 80 dB
AM Tuner
 • Ladící rozsah: 522 kHz – 1,620 kHz
 • Odstup signálu do šumu: 38 dB
 • Použitelná citlivost: 500 μV
 • Zkreslení (1 kHz, 50% mod): 1.0%
 • Selektivita (±10 kHz): 30 dB
Video část
 • Televizní formát: PAL
 • Vstupní citlivost/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
 • Výstupní úroveň/impedance: 1Vp-p/75 ohmů
 • Video frekvenční rozsah (kompozitní video): 10 Hz – 8 MHz (–3 dB)
 • HDMI: podporuje rozlišení až do 1080p
Provedení a rozměry
 • Čelní panel v černém laku v kombinaci s černým sklem
 • Rozměry (v x š x h): 121 mm x 440 mm x 300 mm
 • Hmotnost: 5.1 kg
 • Napájení: 220 V – 240 V AC/50 Hz – 60 Hz
 • Příkon (maximální): 510 W, (pohotovostní): méně než 0,5 W

 

Obsah balení:

 • AV receiver Harman Kardon AVR 171 S
 • Programovatelný dálkový ovladač
 • 2 AAA baterie
 • EzSet/EQ III mikrofon s 6.7 m kabelem
 • AM rámová anténa s 0.6 m kabelem
 • FM anténa s 1.8 m kabelem
 • Odpojitelný IEC napájecí síťový kabel 1.8 m
 • Manuál k obsluze (CZ)

 

Dostupné ke stažení:

 • Aplikace dálkového ovladače pro kompabitilní iOS produkty z iTunes App Store
 • Aplikace dálkového ovladání pro kompatibilní Android produkty z Google Play služby

Fotogalerie produktu Harman Kardon AVR 171 S

Videa k produktu Harman Kardon AVR 171 S


Porovnání produktu Harman Kardon AVR 171 S


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu Harman Kardon AVR 171 S

Home Cinema Choice

"Ohromující vzhled, vzrušující zvuk, velkorysá výbava."

© 1991 - 2020 EXCELIA HIFITOPlist

nahoru ^