AKG K-701

Referenční otevřená hifi sluchátka + stojánek v ceně
Kód produktu: K701
Výrobce: AKG
Záruka:3 roky
Dostupnost: do 10 dnů
Doprava:zdarma
4 690,00 Kč
ks

Popis produktu AKG K-701

• Revoluční systém cívek s plochými vodiči
• Ultraprecizní patentované dvojvrstvé AKG Varimotion membrány a výkonné neodymové magnety pro maximální zvukovou realitu
• Automaticky přizpůsobitelný hlavový most s polstrováním z pravé kůže
• Vysoce jakostní bi-wiring připojovací kabel
• Komfortní, speciálně zformované "3D" sametové náušníky lze snadno odejmout a prát
• Součástí je stylový odkládací stojánek
• Individuálně testováno a číslováno


Vrcholná otevřená audiofilská sluchátka. Ať už dáváte přednost relaxačnímu poslechu nebo rádi posloucháte analyticky, se sluchátky K 701 se smyslové vnímání stane ryzím požitkem.

AKG je prvním výrobcem na světě, který při konstrukci sluchátek využívá technologie plochých vodičů, a to jmenovitě u typu K-701. Výsledkem je opravdu dramatický zvuk, ve kterém je každý hudebník s neuvěřitelnou přesností umístěn na to správné místo. Takováto živost, prostorovost, brilantní výšky a sametově důrazný bas jsou prostě zázrakem. Tato nadčasová, otevřená, dynamická sluchátka Vám zprostředkují neobyčejně pravdivý zvuk a excelentní zobrazení. Vyzkoušejte K-701 a zjistíte, co pro Vás důmyslná konstrukce sluchátek dokáže udělat.

V přímém porovnání se sluchátky Sennheiser HD 650 podávají AKG K-701 brilantnější detaily, výrazně lepší mikrodynamiku, živější, reálnější a pravdivější zvuk.

V současnosti jedny z nejlepších a nejkomfortnějších dynamických sluchátek na světě. Reference renomovaného amerického časopisu Stereophile. Doporučujeme !

 

 

Technická specifikace:

citlivost (dB/mW, dB/V*)  105*
impedance (ohms) 62
frekvenční rozsah (Hz - kHz)   10 - 39,8
max. příkon (mW) 200
hmotnost bez kabelu (g) 235
délka kabelu (m) 3
stereo jack / redukce (mm) 3,5 / 6,3

Fotogalerie produktu AKG K-701

Porovnání produktu AKG K-701


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu AKG K-701

High-End

"Radikálně nová konstrukce těchto sluchátek, kterou se zřetelně oddělila od pole "fejsliftových" a v technologickém vývoji střídmě následujících konkurenčních modelů, se projevila v tom nejdůležitějším - ve zvuku. Dílčí přednosti hlavních konkurentů jsou v K-701 komplexně zastoupeny ve vyváženém poměru, kde nic netrčí ani nezaostává. Ano, elektrostaty jsou analytičtější a detailnější, jinde zase můžeme konstatovat větší porci tepla či světla, K-701 jsou však vyrovnaně vyladěné. Díky této vyrovnanosti není třeba hodnotit jednotlivá pásma. Podání celého frekvenčního spektra je vzácně homogenní. Prostorový obraz je široký, hluboký a stabilní. Přirozená barevnost akustických nástrojů a lidského hlasu dávají vysoce intimnímu prožitku hudby punc jedinečnosti ..."

 

 

Stereo

VÍTĚZ TESTU:  1. AKG K-701 ... 2. Denon AH-D 2000 ... 3. Denon AH-D 5000 ... 4. Beyerdynamic DT 990 ... 5. Sennheiser HD 650

 

 

Sound Stage

"Zvukově nejvěrnější ... nejlepší sluchátka v této ceně s ohromným náskokem před konkurencí. Vyrovnaný frekvenční rozsah a šířka pásma sahá od velmi hlubokých basů k ultra výškám bez zdůraznění jakékoli části spektra. Detail a dynamika jsou výjimečné."

 

 

High Fidelity

"AKG K-701 jsou fenomenální sluchátka, která se pohodlně nosí a je možné je poslouchat velmi dlouho bez únavy."

 

 

Enjoy The Music

"Jde o nádherné umělecké dílo. Špičkový zvuk, úchvatná ergonomie, bezkonkurenční cena a žádné triky. AKG K-701 - nová reference!"

 

 

Stereophile

"Překvapující otevřený a prostorový zvuk, zcela jiný než nezáživné sucho na které jsem byl zvyklý z mých dosavadních sluchátek. K-701 působí od prvního okamžiku muzikálně, nikoliv jako pitva. Přitom neschovají žádné detaily, které pojí v jeden velký a harmonický celek. Prostorové zobrazení, které je u sluchátek vždy problémové, je u AKG rovněž mimořádně vynikající. Kmitočtové spektrum je extrémně vyvážené, K-701 žádnou frekvenci nepotlačují ani neupřednostňují. Poslech trvající i několik hodin se stává nádherným uvolňujícím hudebním zážitkem..."

© 1991 - 2024 EXCELIA HIFI

nahoru ^