AKG K-171 MKII

DJs profesionální uzavřená hifi sluchátka
Kód produktu: K171MKII
Výrobce: AKG
Dostupnost: nedostupné
Výroba ukončena.

Popis produktu AKG K-171 MKII

• Profesionální studiové a domácí použití
• Uzavřená konstrukce
• Ultraprecizní patentované dvojvrstvé AKG Varimotion membrány a výkonné neodymové magnety pro maximální zvukovou realitu
• Vysoký útlum okolního hluku
• Automaticky přizpůsobitelný hlavový most s polstrováním z pravé kůže
• Odnímatelný připojovací kabel přes profesionální mini XLR konektor, dvě délky v balení
• Náhradní sametové náušníky v balení

 

 

Uzavřená profesionální sluchátka pro studio a DJs s vysokým útlumem okolního hluku.

 

Nová verze sluchátek AKG K-171 MKII kombinuje výhody uzavřených mušlí a supraaurální konstrukce. Výsledkem je nízká hmotnost a maximální útlum nežádoucích zvuků. Výborné uplatnění najdou všude tam, kde jsou nežádoucí přeslechy, zejména ze sluchátek ven, směrem k nahrávacímu mikrofonu. Jsou tedy výbornou volbou pro DJs a vysílací aplikace, ale také pro běžný hudební poslech v hifi kvalitě. Uzavřený design a trvanlivá konstrukce dávají novým sluchátkům specifický zvukový charakter v nižších frekvencích, nadstandardní hlasitost a zachovávají komfort i maximální flexibilitu. Náhlavní pásek se automaticky přizpůsobí tvaru a velikosti hlavy. Nároční uživatelé mohou standardně dodávané koženkové náušníky vyměnit za luxusnější verzi se sametovým povrchem z přibaleného příslušenství. Odnímatelný 3m kabel je připevněn pomocí konektoru mini-XLR, což usnadňuje jeho výměnu v případě poškození. Může být rovněž nahrazen 5 m dlouhou kroucenou verzí, která je součástí balení. Zlacený výstupní konektor typu 3,5 mm TRS (Jack) má šroubovatelnou redukci 6,3 mm, která zaručuje za všech okolností dokonalý a bezeztrátový kontakt.

 

Membrána Varimotion

 

U profesionálních studiových sluchátek série „K“ je využita patentovaná technologie membrány Varimotion. Standardní membrána sluchátek je vyrobena z extrémně tenké fólie a při tom jsou po ní požadovány rozporuplné, nemožné, ba téměř artistické schopnosti. Okraj musí být elastický a umožňovat tak co nejjemnější kmitání a vibrace, naproti tomu středová část by měla být tvrdá a rigidní, jelikož se v podstatě musí chovat jako píst. Konstruktéři AKG si s tímto úkolem poradili pomocí systému Varimotion u nějž má membrána v různých místech svého průměru rozdílnou tloušťku. Středová část je silnější a dovoluje tak „chování pístu“ bez nežádoucích částečných oscilací. Výsledkem je absolutně realistický zvuk s výbornou perspektivou a otevřeným, „vzdušným“ charakterem na vyšších frekvencích. Okraj membrány a její pohyblivá zóna je oproti tomu tenčí, snadno vibruje a poskytuje tak silné a průrazné basy.

 

 

Technická specifikace:

citlivost (dB/mW, dB/V*)  94*
impedance (ohms) 55
frekvenční rozsah (Hz - kHz)   18 - 26,0
max. příkon (mW) 200
hmotnost bez kabelu (g) 200
délka kabelu (m) 3 + 5
stereo jack / redukce (mm) 3,5 / 6,3

 

 

Obsah balení:

  • Sluchátka AKG K-171 MKII
  • Koženkové náušníky
  • Náhradní sametové náušníky
  • Kabel 3 m
  • Kroucený kabel 5 m
  • Šroubovací redukce 3,5 mm / 6,3 mm   

Fotogalerie produktu AKG K-171 MKII

Porovnání produktu AKG K-171 MKII


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu AKG K-171 MKII

Church Sound

"Určitě doporučuji sluchátka pro každého, kdo oceňuje kvalitní zvuk a pohodlí při poslechu hudby, jsou vynikající i pro mixážní účely."

© 1991 - 2024 EXCELIA HIFI

nahoru ^