Cambridge Audio EVO 75

Síťový přehrávač a integrovaný zesilovač All In One, 2 x 75 W
Kód produktu: EVO75
Výrobce: Cambridge Audio
Dostupnost: do 10 dnů
Doprava:zdarma
49 990,00 Kč
ks

Popis produktu Cambridge Audio EVO 75

NOVINKA !

 

 

Síťový přehrávač a integrovaný zesilovač typu “All In One” kompaktních rozměrů s výkonem 75 W / 8 Ω v luxusním provedení.

 

Vstupy pro další zdroje signálu umožňují jeho zapojení do domácího audio-video systému včetně HDMI ARC pro digitální kódovaný zvuk z TV přijímače nebo herní konzole. Poslech internetových rádií a streamování s dekódováním MQA souborů umožňuje v maximální kvalitě poslouchat hudbu s nízkým datovým tokem.

 

Pro pohodlné ovládání této kompaktní high-endové jednotky je vedle ovladačů na předním panelu, podpořené dobře čitelným barevným displejem, ještě k dispozici aplikace pro mobilní zařízení a běžný dálkový IR ovladač.

 

Přístroj je ve standardu vybaven dvěma odnímatelnými bočnicemi v černém a ořechovém provedení, takže jej můžete výborně přizpůsobit charakteru vašeho interiéru.

 

Pro připojení dalších zdrojů signálu disponuje EVO 75 digitálním optickým a koaxiálním S/PDIF vstupem, televizním HDMI ARC (Audio Return Channel). Přes USB A lze připojit paměťová média externí HDD nebo Flash disk. Vstup Aux In (RCA-Cinch) je pak vyhrazen pro analogový zdroj signálu s běžnou linkovou výstupní úrovní.

 

Výstupy pro jeden pár reproduktorů jsou doplněny výstupem Jack 3,5 mm pro drátová sluchátka. Možnosti rozšíření systému doplňuje výstup z předzesilovače Pre-Out (RCA-Cinch) a monofonní výstup Sub-Out pro aktivní subwoofer (RCA-Cinch).

 

Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth (přijímač i vysílač) s kodekem aptX HD umožňuje rychlé připojení smartphonu nebo BT sluchátek. Aby bylo zajištěno, že streamované hudební soubory dorazí v nejlepší kvalitě, přikládá Cambridge Audio velký význam stabilnímu pevnému LAN připojení. K dispozici je však kromě ethernetového připojení i WLAN - WiFi 2,4 / 5 GHz.

 

DA převod zajišťuje ES9016K2M Sabre od ESS Technology zvládající formáty s maximálním rozlišením až 32 bit/384 kHz.

 

Modul síťového klienta v EVO 75 nabízí nejmodernější technologie pro streamování hudby v nejlepší kvalitě bez jakýchkoliv kompromisů. Je založen na firemní platformě StreamMagic, kterou společnost Cambridge Audio vyvinula před přibližně 10 roky. Od té doby je neustále vylepšována tak, aby poskytovala nejen nejlepší zvuk, ale podporovala i nejmodernější formáty a služby. Přehledná aplikace pro mobilní zařízení slouží jako řídící centrum, které umožňuje pohodlně ovládat celý svět digitální hudební zábavy. Kromě Spotify a Tidal Connect využívá Google Chromecast a Apple Airplay 2. Podporuje streamování hi-res souborů včetně dekódování MQA z hudebních služeb jako TIDAL a TIDAL Connect. Díky certifikaci Roon Ready, umožňuje zařízení pracovat s platformou ROON. Aktualizace aplikace StreamMagic postupně doplňuje nové funkce a vylepšuje schopnosti přehrávače - to přináší jistotu dalšího vývoje systému EVO tak, aby byl neustále na technologické špičce ve streamování

 

 

Technické údaje

 • Výstupní výkon 75 W / 8 Ω
 • Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz (+ 0 / - 3 dB)
 • Vstupy:
       1 x Analogový nesymetrický RCA stereo
       1 x USB A
       1 x Digitální koaxiální S/PDIF RCA
       1 x Digitální optický S/PDIF TOSlink
       1 x HDMI (ARC)
       Bluetooth, aptX HD obousměrné (přijímač)
       1 x IR Jack 3,5 mm
       Síťové připojení Ethernet -LAN IEEE 802.3, 10 Base-T / 100 Base-T
       WiFi dual band 2,4 GHz, 5 GHz
 • Výstupy:
       1 x Reproduktorový výstup
       1 x PRE-OUT (RCA stereo) výstup z předzesilovače pro výkonový zesilovač
       1 x SUB-OUT (RCA) pro aktivní subwoofer
       1 x Sluchátkový výstup - stereo jack 3,5 mm na čelním panelu
       Bluetooth, 4.2 A2DP/AVRCP, SBC, aptX HD (vysílač)
       1 x EVO CD komunikační port - jack 3,5 mm
 • Přehrávané audio formáty: ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD 256, WMA, MP3, AAC, HE AAC AAC+, OGG Vorbis Podpora TIDAL, Qobuz, Spotify Connect, Airplay 2, Internet Radio, UPnP, Chromecast, Roon Ready
 • Napájení 230 VAC, 50 Hz
 • Příkon max / st.by 400 W / < 0,5 W
 • Rozměry (V x Š x H) 90 x 305 x 305 mm
 • Hmotnost 5 kg
 • Provedení černá / ořechové a černé bočnice
 • Dodávané příslušenství:
       2 páry výměnných bočnic (ořechové a černé)
       Dálkový ovladač včetně baterií 2 x AAA
       Napájecí kabel
       Startovací manuál

Fotogalerie produktu Cambridge Audio EVO 75

Soubory k produktu Cambridge Audio EVO 75

Porovnání produktu Cambridge Audio EVO 75


Porovnat produkt s:           

© 1991 - 2022 EXCELIA HIFI

nahoru ^