Cambridge Audio EVO 150

Síťový přehrávač a integrovaný zesilovač All In One, 2 x 150 W, gramo vstup
Kód produktu: EVO150
Výrobce: Cambridge Audio
Záruka:3 roky
Dostupnost: do 30 dnů
Doprava:zdarma
55 990,00 Kč
ks

Popis produktu Cambridge Audio EVO 150

EISA Award - Cambridge Audio EVO 150

 

Síťový přehrávač a integrovaný zesilovač typu “All In One”.

 

Vstupy pro další zdroje signálu umožňují jeho zapojení do domácího audio-video systému včetně HDMI ARC pro digitální kódovaný zvuk z TV přijímače nebo herní konzole. Poslech internetových rádií a streamování s dekódováním MQA souborů umožňuje v maximální kvalitě poslouchat hudbu s nízkým datovým tokem.

 

Pro pohodlné ovládání této kompaktní high-endové jednotky je vedle ovladačů na předním panelu, podpořené dobře čitelným barevným displejem, ještě k dispozici aplikace pro mobilní zařízení a běžný dálkový IR ovladač.

 

Přístroj je ve standardu vybaven dvěma odnímatelnými bočnicemi v černém a ořechovém provedení, takže jej můžete přizpůsobit charakteru vašeho interiéru.

 

Pro připojení dalších zdrojů signálu disponuje EVO 150 dvěma digitálními optickými vstupy a jedním koaxiálním S/PDIF vstupem, televizním HDMI ARC (Audio Return Channel). Přes USB lze připojit paměťová média externí HDD nebo Flash disk, případně může EVO 150 fungovat jako externí asynchronní USB zvuková karta z vašeho PC / MAC. Vstup Aux In (RCA-Cinch) je pak vyhrazen pro analogový zdroj signálu s běžnou linkovou výstupní úrovní, Phono MM vestavěný korekční předzesilovač pro magnetodynamickou přenosku a jeden symetrický stereo vstup XLR.

 

Výstupy pro dva páry reproduktorů jsou doplněny výstupem Jack 3,5 mm pro drátová sluchátka. Možnosti rozšíření systému doplňuje výstup z předzesilovače Pre-Out (RCA-Cinch) a monofonní výstup Sub-Out pro aktivní subwoofer (RCA-Cinch).

 

Obousměrná bezdrátová technologie Bluetooth (přijímač i vysílač) s kodekem aptX HD umožňuje rychlé připojení smartphonu nebo BT sluchátek. Aby bylo zajištěno, že streamované hudební soubory dorazí v nejlepší kvalitě, přikládá Cambridge Audio velký význam stabilnímu pevnému LAN připojení. K dispozici je však kromě ethernetového připojení i WLAN - WiFi 2,4 / 5 GHz.

 

DA převod zajišťuje ES9018K2M Sabre od ESS Technology zvládající formáty s maximálním rozlišením až 32 bit/384 kHz.

 

Modul síťového klienta v EVO 150 nabízí nejmodernější technologie pro streamování hudby v nejlepší kvalitě bez jakýchkoliv kompromisů. Je založen na firemní platformě StreamMagic, kterou společnost Cambridge Audio vyvinula před přibližně 10 roky. Od té doby je neustále vylepšována tak, aby poskytovala nejen nejlepší zvuk, ale podporovala i nejmodernější formáty a služby. Přehledná aplikace pro mobilní zařízení slouží jako řídící centrum, které umožňuje pohodlně ovládat celý svět digitální hudební zábavy. Kromě Spotify a Tidal Connect využívá Google Chromecast a Apple Airplay 2. Podporuje streamování hi-res souborů včetně dekódování MQA z hudebních služeb jako TIDAL a TIDAL Connect. Díky certifikaci Roon Ready, umožňuje zařízení pracovat s platformou ROON. Aktualizace aplikace StreamMagic postupně doplňuje nové funkce a vylepšuje schopnosti přehrávače - to přináší jistotu dalšího vývoje systému Evo tak, aby byl neustále na technologické špičce ve streamování.

 

 

Technické údaje

 • Výstupní výkon 150 W / 8 Ω
 • Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz (+ 0 / - 3 dB)
 • Vstupy:
       1 x Analogový symetrický XLR stereo
       1 x Analogový nesymetrický RCA stereo
       1 x Gramofonový vstup pro MM přenosku
       1 x USB A
       1 x USB B asynchronní
       1 x Digitální koaxiální S/PDIF RCA
       2 x Digitální optický S/PDIF TOSlink
       1 x HDMI (ARC)
       Bluetooth, aptX HD obousměrné (přijímač)
       1 x IR Jack 3,5 mm
       Síťové připojení Ethernet -LAN IEEE 802.3, 10 Base-T / 100 Base-T
       WiFi dual band 2,4 GHz, 5 GHz
 • Výstupy:
       2 x Reproduktorový výstup A / B
       1 x PRE-OUT (RCA stereo) výstup z předzesilovače pro výkonový zesilovač
       1 x SUB-OUT (RCA) pro aktivní subwoofer
       1 x Sluchátkový výstup - stereo jack 3,5 mm na čelním panelu
       Bluetooth, 4.2 A2DP/AVRCP, SBC, aptX HD (vysílač)
       1 x EVO CD komunikační port - jack 3,5 mm
 • Přehrávané audio formáty: ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD 256, WMA, MP3, AAC, HE AAC AAC+, OGG Vorbis Podpora TIDAL, Qobuz, Spotify Connect, Airplay 2, Internet Radio, UPnP, Chromecast, Roon Ready
 • Napájení 230 VAC, 50 Hz
 • Příkon max / st.by 400 W / < 0,5 W
 • Rozměry (V x Š x H) 90 x 305 x 305 mm
 • Hmotnost 5,3 kg
 • Provedení černá / ořechové a černé bočnice
 • Dodávané příslušenství:
       2 páry výměnných bočnic (ořechové a černé)
       Dálkový ovladač včetně baterií 2 x AAA
       Napájecí kabel
       Startovací manuál

Fotogalerie produktu Cambridge Audio EVO 150

Soubory k produktu Cambridge Audio EVO 150

Porovnání produktu Cambridge Audio EVO 150


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu Cambridge Audio EVO 150

EISA Award - Cambridge Audio EVO 150

 

Cambridge Audio EVO 150 oceněn EISA jako nejlepší streamovací zesilovač roku 2021 - 2022:

"EVO 150 je kompaktní a chytrý all-in-one systém, schopný řídit i „hladovější“ reprosoustavy, s jejichž pomocí obsáhne i větší poslechový prostor ať už z vašeho smartphonu, počítače nebo streamovacích služeb, zkrátka vyplní přání mnohých uživatelů. Je stylový a zároveň disponuje záviděníhodnou komunikační flexibilitou, zahrnující mimo jiné symetrické i nesymetrické vstupy i Phono (MM). Ale k nejvýraznějším vlastnostem patří jednoduché nastavení a ovládání i pozoruhodný výkon. Konstruktéři Cambridge Audio mysleli na vše: od způsobu jak elegantně propojit EVO 150 s ostatními články audio řetězce, až po vynikající ovládání prostřednictvím aplikace StreamMagic. Tento all-in-one systém s prvotřídním zvukem si může užít celá rodina."

 

 

HiFi Voice

"V Cambridge Audio už dlouho dělají přístroje dobré a zajímavé, přitom ne nesmyslně drahé. S Evo 150 se pouští do vyšší hi-fi třídy, cílené spíše na mladou generaci nebo ty, kteří chtějí jednoduchost blízkou bezdrátovým reproduktorům, ale přitom kvalitu blízkou prémiovému high fidelity. A nutno říct, že Evo 150 to všechno skutečně splňuje – má šik design, pohledný velký displej, nápaditý systém vyměnitelných bočních panelů, používá kvalitní zesilovací moduly s dobrým potenciálem a ten rozhodně ho nepromarňuje ani díky své dobré a velmi snadno použitelné streamovací platformě StreamMagic. Evo 150 pak podporuje nač si vzpomenete a ať už jeho směrem vrhnete jakýkoliv hudební formát, jakékoliv rozlišení nebo jakoukoliv síťovou službu, zhostí se jich s důstojností, kombinující přirozeně neutrální charakter Cambridge Audio s trochou šmrncu (zejména ve spodní polovině oktávového rozsahu). Cambridge Evo 150 představuje umně a promyšleně namíchaný koktejl, který bude chutnat každý den a za jakýchkoliv okolností, ať už chcete hudbu jen tak okolo sebe nebo si k ní budete chtít sednout se zavřenýma očima – jednoduše lifestyle na úrovni."

© 1991 - 2024 EXCELIA HIFI

nahoru ^