JBL Studio 290

Podlahové reprosoustavy 225 W, 91 dB, 8 ohm

Kód produktu: STUDIO 290
Výrobce: JBL
Záruka:3 roky
Dostupnost: do 30 dnů
Doprava:zdarma
27 990,00 Kč
pár

Popis produktu JBL Studio 290

JBL Studio 290 jsou mistrovským kouskem řady Studio 2. Tyto plnorozsahové třípásmové podlahové reprosoustavy jsou konstruovány tak, aby do prostředí domova přinesly neuvěřitelně věrohodný zvuk. Se svými rozměry (119 x 27 x 33 cm) jsou připraveny předvést opravdový akustický výkon. Studio 290 jsou osazeny jednopalcovým (25 mm) CMMD výškovým měničem, umístěným ve speciálně navrženém HDI ® horn zvukovodu, 4-palcovým (100 mm) středovým reproduktorem PolyPlas™ a dvěma 8-palcovými (200 mm) woofery PolyPlas™ pro plnější a sebevědomější kontrolu odezvy basu už při tak nízkém kmitočtu jako je 38 Hz.

 

Studio 290 excelentně zprostředkují pozoruhodně reálný zvuk a dovolí Vám plně si vychutnat nejen všechny možné efekty zvukového doprovodu Vašeho domácího kina, ale i pozoruhodně detailně vykreslený zvukový obraz hudebních nahrávek. Přechody mezi jednotlivými pásmy dokáží zvládnout velmi hladce a basový projev podávájí důrazně a pevně. Středy jsou nádherně znělé a hlasová i instrumentální reprodukce zní tak přesvědčivě, zatímco výšky jsou otevřené a detailně vykreslené. Studio 290 zprostředkují nepřekonatelné rozlišení a takový dynamický rozsah, že dokáží reprodukovat celé zvukové spektrum, od nejnáročnějších zvuků akčních filmů až po nejjemnější zvuky tónů smyčcového kvarteta nebo jazzového comba - to vše s úžasnou silou a jemností zároveň. Reprosoustavy Studio 290 jsou opravdovými mistry v reprodukci zvukového obrazu v široké škále stereo soustav a obzvláště impozantně dokáží rozprostřít prostorový zvuk a svým výkonem tak posluchače vnáší přímo do děje filmu či jim umožní poslechnout si hudbu v kvalitě srovnatelné s živou hudební produkcí.

 

 

 • 3 pásmové podlahové reprosoustavy
 • Legendární JBL zvuk
 • High Definition Imaging (HDI) hornová konstrukce
 • Kvalitní povrchová úprava
 • K dispozici v černém provedení (Black Ash)

 

 

Technická specifikace:

 • Doporučený výkon zesilovače: 20 - 225 W
 • Frekvenční rozsah +/- 3dB: 38 Hz - 22 kHz
 • Citlivost SPL/M @ 2.83 V: 91 dB
 • Nominální impedance: 8 ohm
 • Výškový měnič: 25 mm mikrokeramická kalota CMMD s hornovým HDI vlnovodem
 • Středový měnič: 100 mm PolyPlas membrána z celulózových vláken zesílená polymerním filmem
 • Basový měnič: 2 x 200 mm PolyPlas membrána z celulózových vláken zesílená polymerním filmem
 • Připojovací terminály: bi-wire / bi-amp
 • Rozměry V x Š x H: 1197 x 273 x 330 mm
 • Hmotnost: 25 kg/ks 

Fotogalerie produktu JBL Studio 290

Porovnání produktu JBL Studio 290


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu JBL Studio 290

Audio

"VÍTĚZ TESTU" … "Nejhlubší basy jsou skutečně hluboké, ale i šťavnaté a dynamické. Žádné laciné dunění. Reprodukce je emotivní, vzdušná a plná s průzračnými znělými vokály a jemnými detaily. Daleko předčí konkurenci. Reprosoustavy s ohromným potenciálem. Alfa samec."

(Srovnávací test: Dali Zensor 7, Definitive Technology PB6B, Focal Chorus 714, Paradigm Monitor 9v7, PSB Imagine X1T)

 

 

Stereo & Video

"Kmitočtově vyvážený zvuk má základy v plných, solidně definovaných basech a pokračuje přes bohatými detaily oplývající střední pásmo až k čistým transparentním výškám. Mezi plusy patří i velmi dobře podaný prostor nahrávek a celkově vitální projev."

 

 

Hifi Voice

"Nová řada JBL Studio se vydala lehce nečekanou, ale rozhodně ne špatnou cestou. Tak jak se zjemnil a zklidnil vnější vzhled reprosoustav, tak se zklidnil a zjemnil i jejich zvukový projev, který sází na studiovou autentičnost a civilnost, místo efektního objemu a tlaku. Nabízí rozumnou vyváženost (byť stále chvílemi cítíte lehoučké basovější naladění) a svou čistotou dávají možnost „doladit" zvukový charakter pomocí komponentů v řetězci."

© 1991 - 2018 EXCELIA HIFI TOPlist

hledání nahoru ^