Harman Kardon Invoke

Inteligentní reproduktor s hlasovým ovládáním a digitální asistentkou Cortana

Kód produktu: INVOKE
Výrobce: Harman Kardon
Dostupnost: nedostupné
Barevné provedení:
Výroba ukončena.

Popis produktu Harman Kardon Invoke

Hlasem aktivovaný reproduktor s digitální asistentkou Cortana spojuje inteligenci, jedinečný zvuk a elegantní design.

 

Harman Kardon Invoke™ je elegantní hlasem aktivovaný reproduktor obsahující inteligenci Cortana, vaši osobní digitální asistentku, od společnosti Microsoft. Zařízení obsahuje špičkový zvuk, o který se starají tři výškové a tři středobasové reproduktory. To vše je doplněno o dva pasivní basové zářiče a schopnost všesměrové reprodukce zvuku. Harman Kardon Invoke obsahuje též integrovaný Smart Home Control pro kontrolu chytré domácnosti a Sonique™ Far-Field Voice pro rozpoznávání hlasu.

 

 

Prémiový zvuk

Harman Kardon vysoce kvalitní zvuk se třemi středobasovými a třemi výškovými měniči poskytujícími plný frekvenční rozsah a prostorové vyzařování v okruhu 360 stupňů. Za pomocí dvou laděných pasivních basových zářičů je dosaženo impozantního basového výkonu z malého prostoru.

 

Cortana - digitální osobní asistentka

Cortana je vaše skutečná osobní digitální asistentka, která vám pomůže být více produktivní. Cortana umí na základě hlasových povelů pracovat s plánovacím kalendářem, udržovat seznamy kontaktů, otevírat aplikace, posílat e-maily i sms, synchronizovat data mezi mobilním telefonem a počítačem a mnoho dalšího. Cortana také spolupracuje s různými zařízeními včetně PC, tabletů a mobilních telefonů, takže je po ruce vždy, když budete potřebovat pomoc.

 

Skype volání

S Harman Kardon Invoke můžete přijímat hands-free hovory z mobilních telefonů, pevných linek či z jakéhokoliv Skype kompatibilního zařízení.

 

Smart Home Control

Ovládejte chytrá domácí zařízení včetně světel, klimatizace a dalších...

 

Sonique™ Far-Field Voice technologie

Díky sedmi mikrofonům zabudovaným v reproduktoru a pomocí sofistikovaného DSP (Digital Signal Processing) algoritmu Harman jsou dokonale potlačeny nežádoucí ruchy a ozvěny, což zajišťuje vynikající srozumitelnost a ovladatelnost Cortana i v náročných prostředích.

Fotogalerie produktu Harman Kardon Invoke

Videa k produktu Harman Kardon Invoke


Porovnání produktu Harman Kardon Invoke


Porovnat produkt s:           

© 1991 - 2018 EXCELIA HIFITOPlist

nahoru ^