Electrocompaniet Tana L-1

Doplňková bezdrátová aktivní reprosoustava 150 W pro rozšíření systému EC Living

Kód produktu: TANA L1
Výrobce: Electrocompaniet
Záruka:3 roky
Dostupnost: do 10 dnů
Doprava:zdarma
Barevné provedení:
17 900,00 Kč
ks

Popis produktu Electrocompaniet Tana L-1

TANA L-1 je doplňková bezdrátová reprosoustava, která slouží k rozšíření ostatních modelů řady EC Living a vytvoření stereofonního HiFi systému nebo domácího kina. Není to jen reprosoustava. Je to výsledek kombinace nadčasového skandinávského designu s mnohaletými zkušenostmi a technologií, při hledání dokonalé reprodukce hudby. Je to věrnost vlastním zásadám a filozofii.

 

Tam, kde mnoho jiných kompaktních systémů používá elektronické zesilovače třídy D a jednoduché ekvalizéry, používá Electrocompaniet analogové zesilovače třídy AB a sofistikované zpracování signálu. Protože hudba je to, na čem nakonec opravdu záleží.

 

Vyrobeno v Norsku. 3 roky záruka.

 

 

Technické parametry:

  • Typ ozvučnice: 2-pásmová s bassreflexem, masivní hliníkový odlitek odolný vůči rezonancím
  • Zabudovaný zesilovač 150 W (třída AB)
  • Středobasový měnič: 130 mm kevlarová membrána
  • Výškový měnič: 25 mm hedvábná kalota

 

Bezdrátové připojení:

  • 24 bitů/96 kHz bezdrátové připojení

 

Provedení a rozměry:

  • Ozvučnice potažená černou průzvučnou tkaninou + výměnné ozdobné kovové pásky volitelně ve 3 barvách (stříbrné, měděné, černé)
  • Rozměry (V x Š x H): 245 x 177 x 177 mm
  • Hmotnost: 6 kg

Fotogalerie produktu Electrocompaniet Tana L-1

Porovnání produktu Electrocompaniet Tana L-1


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu Electrocompaniet Tana L-1

Audio Fidelity

"Návrháři tohoto malého super-systému od společnosti Electrocompaniet skutečně zvládli své priority. Zázračné vyvážení schopností jde-li o kvalitu zvuku, hluboké basy, přirozenost, rozlišení a trojrozměrné panoramatické zobrazení zvukové scény. Reprodukce má kvalitu se kterou se většina lidí dříve nesetkala, pokud nejsou zvyklí na opravdové high-end sestavy za několikanásobnou cenu."

 

 

Stereo & Video

"Sestava Electrocompniet nabízí čistý a kmitočtově vyvážený zvuk, který svým projevem vychází z ideálu firemních stolních komponentů. Výborná je nejen dynamika, ale také prostor nahrávek, a výkonová rezerva stačí i na ozvučení středně velké místnosti. V nastavení lze podle osobního gusta posílit basy, ale jejich defaultní úroveň je podle mého soudu optimální. Většina značkových minisystémů bude norské kompaktní sestavě jen tiše závidět."

© 1991 - 2019 EXCELIA HIFITOPlist

nahoru ^