Cambridge Audio Azur 651 T

DAB+ / RDS tuner pro příjem digitálního a analogového pozemního vysílání

Kód produktu: 651T
Výrobce: Cambridge Audio
Dostupnost: nedostupné
Barevné provedení:
Výroba ukončena.

Popis produktu Cambridge Audio Azur 651 T

Cambridge Audio Azur 651 T přináší vše, co jste si kdy mohli přát od hi-fi tuneru. Využívá technologii DAB+, která umožňuje využívat předností digitálního vysílání v mnohem vyšší kvalitě díky podpoře nejnovějšího formátu audia HE-AAC. Přesun k DAB+ může také umožnit mnohem většímu počtu stanic sdílet rádiové vlny, což přinese větší nabídku.

 

Tuner 651 T doslova maximalizuje kvalitu veškerého vysílání DAB díky inteligentnímu designu obvodů a implementaci vysoce oceňovaných digitálně/analogových převodníků Wolfson WM 8740 24bit/192kHz . Technologie NCT (Natural Contour Technology) společnosti Cambridge Audio byla dále zdokonalena, a to napomáhá proti někdy trochu 'ploché' prezentaci komprimovaných digitálních zdrojů.

 

A třebaže pohodlí digitálního rádia je neoddiskutovatelné, není třeba vzdávat se kvality FM vysílání. Za tímto účelem je tuner 651 T vyzbrojen novou a zcela oddělenou analogovou části tuneru určenou pro rozsahy FM/AM. Kvalita zvuku FM je skutečně výjimečná a samostatné přívody DAB, FM a AM antény zajišťují možnost používat pro každé pásmo optimální anténu.

 

Tuner 651 T - dále nabízí funkci hodin s budíkem, která může zapínat a vypínat připojené zesilovače společnosti Cambridge Audio vybavené řídící sběrnicí (Control Bus) a z funkce budíku automaticky přepínat na vstup tuneru.

Fotogalerie produktu Cambridge Audio Azur 651 T

Porovnání produktu Cambridge Audio Azur 651 T


Porovnat produkt s:           

© 1991 - 2018 EXCELIA HIFI TOPlist

nahoru ^