AKG Y-50

Přenosná skládací uzavřená sluchátka

Kód produktu: Y50
Výrobce: AKG
Dostupnost: nedostupné
Barevné provedení:
Výroba ukončena.

Popis produktu AKG Y-50

Objevte kvalitní zvuk AKG ve stylových, pohodlných sluchátkách na uši předurčených k tomu, aby s vámi šla kamkoliv.

Existuje hodně dobrých sluchátek, ale jen několik z nich má ověření pro kvalitu zvuku, kterému se těší AKG - s více jak 65 lety Grammy® uznávaného úspěchu a s respektem hudebníků na celém světě. Jejich poslouchání je jen součástí kouzla AKG - AKG Y-50 představují nový druh výjimečných sluchátek na uši pro lidi, kteří vyžadují více: více kvality, více pohodlí, více flexibility. Jejich inspirativní výkon je v souladu s výrazným stylem a lehkým, pohodlným nošením, které redefinuje tuto kategorii. Nasaďte si je. Pocitíte únik do luxusu bohatého zvuku s plnými basy. Hands-free ovládací prvky umístěné právě tak, aby umožnily jejich jednoduché použití, či už jste připojení k vašemu smartphonu nebo jinému zařízení podle vaší volby.

 

Jejich uzavřený design eliminuje jakékoliv jiné zvuky s výjimkou těch, které chcete poslouchat a poskytuje příjemné, pohodlné nošení, jaké nenajdete při mnoha jiných sluchátkách. Vyberte si vzhled a barvu, které doplní váš osobní styl.

 

 • AKG charakteristický zvuk s rozšířenou basovou odezvou
 • Sluchátka na uši s uzavřeným designem náušníků pro potlačení okolního zvuku
 • Dlouhotrvající pohodlné nošení s pevným, lehkým designem
 • Odpojitelný 1.2 m kabel se zabudovaným univerzálním dálkovým ovladačem a mikrofonem
 • 3D-Axis sklápěcí mechanismus a pouzdro pro jednoduchou přepravu a uložení
 • 4 stylová barevná provedení s důrazem na praktický, vkusný design a označení AKG

 

 

AKG charakteristický zvuk s rozšířenou basovou odezvou

AKG zvuk je reprodukován z výkonných 40 mm měničů dodávajících výraznou basovou odezvu s minimálním rušením z okolního světa díky jejich uzavřenému designu.

 

Sluchátka na uši s uzavřeným designem náušníků pro potlačení okolního hluku

Potlačení těchto vnějších zvuků, které byste raději neslyšeli, umožňuje prostředí bez rozptylování ve kterém se můžete plně koncentrovat na zvuk, který byste chtěli poslouchat mnohem raději - tak to má být.

 

Dlouhotrvající pohodlné nošení s pevným, lehkým designem

Sluchátka mohou znít jedinečně, ale pokud nejsou pohodlná, nebudou se na delší dobu dobře nosit. Lehoučká stavba sluchátek AKG Y-50 a jemný design náušníků je určený na to, abyste se cítili příjemně - to vám poskystne zážitek z poslouchání, který dokonale souzní s vaším náročným vkusem.

 

Odpojitelný 1.2 m kabel se zabudovaným univerzálním dálkovým ovladačem a mikrofonem

Zůstaňte připojení pro práci nebo pro hru, zatímco si vyberete mezi uskutečněním hovoru nebo posloucháním oblíbené melodie. Kompatibilní s většinou smartphonů řeší sluchátka AKG Y-50 váš životní styl v pohybu, ale rozhodnutí o tom, co budete dělat dál, nechávají na vás.

 

3D-Axis sklápěcí mechanismus a pouzdro pro jednoduchou přepravu a uložení

Sluchátka AKG Y-50 podpoří váš životní styl v pohybu, díky možnosti jejich úhledného sklopení pro bezpečné uložení do kompaktního ochranného pouzdra. Zde budou v bezpečí v době, kdy je nebudete používat - ale vždy jsou připravená vstoupit do hry, když je budete potřebovat vzít s sebou.

 

4 stylová barevná provedení s důrazem na praktický, vkusný design a označení AKG

Značka AKG je něco, co můžete nosit s hrdostí, když představuje to nejlepší v oblasti kvality zvuku s renomé, které jasně vypovídá o vašem osobním vkusu a standartech. Neexistuje důvod, proč by něco, co zní tak dobře, nemělo dobře vypadat - zvolte si barvu a celkový vzhled, který nejlépe doplní váš osobní styl.

 

 

Technická specifikace:

 • Typ: Dynamická uzavřená sluchátka na uši
 • Frekvenční rozsah: 16 Hz - 24 kHz
 • Impedance: 32 ohmů
 • Max. příkon: 100 mW
 • Citlivost: 115 dB SPL/V
 • Hmotnost bez kabelu: 190 g
 • Kabel: 99.99% bezkyslíkatá měď
 • Konektor: 3.5 mm pozlacený
 • Barva: Černá, Žlutá, Tyrkysová, Červená

 

Obsah balení:

 • Sluchátka AKG Y-50
 • Tenké ochranné pouzdro
 • Sluchátkový odpojitelný kabel s univerzálním dálkovým ovladačem a mikrofonem (1.2 m)
 • 3.5 / 6.3 mm stereo jack redukce

Fotogalerie produktu AKG Y-50

Soubory k produktu AKG Y-50

AKG Y-50 - katalogový list

Videa k produktu AKG Y-50


Porovnání produktu AKG Y-50


Porovnat produkt s:           

Recenze produktu AKG Y-50

High & Style

"Na svou cenu mě AKG Y-50 zvukovou stránkou opravdu příjemně překvapila. Přednes je tradičně kvalitní, ale tentokrát se špetkou důrazu na silnější basy. Přeci jen, model Y-50 je určený trochu jiné cílové skupině než věšina modelů rakouské značky. Počítejte tedy s důrazem na basovou linku s příjemnými, měkkými hloubkami. Ty navíc nemají tendenci rezonovat ani při vysoké hlasitosti. Y-50 si mě získala i příjemným podáním zbytku pásma. Středy a výšky jsou na úrovni podstatně dražších sluchátek. Jsou vykreslené jasně a čistě, což je cítit hlavně v procítěných skladbách. Díky detailnímu a přesnému přednesu výšek si zase užijete taneční muziku, která kromě dynamičtějších basů vyžaduje právě jasno na opačné straně pásma. A to všechno AKG Y-50 bez jakýchkoliv problémů nabízí."

 

 

What Hifi

"VÝROBEK ROKU 2014 a 2015" ... "Vynikají ve zvuku a stylu.  AKG Y-50 získávají prestižní ocenění výrobek roku dva roky po sobě!"

 

 

Area DVD

"REFERENČNÍ PRODUKT" ... "AKG Y-50 pořídíte za méně než 100 EUR. Vypadají úžasně, řemeslné zpracování je vynikající a nabízí obrovské pohodlí. Jejich zvuk je prvotřídní, a to zejména vzhledem k ceně. Zvukovým zážitkem, kultivovaností, výkonem a smyslem pro detail daleko předčí konkurenci. Hit bez kompromisů."

© 1991 - 2018 EXCELIA HIFI TOPlist

nahoru ^