GALERIE AUDIO & VIDEO

CAMBRIDGE AUDIO

Anglická firma Cambridge Audio patří mezi výrobce, kteří se snaží vyrábět to, co bychom mohli označit jako racionální hifi. Její přístroje mají konstrukci podřízenou jen a pouze kvalitní reprodukci hudby, a přitom se snaží tohoto cíle dosáhnout s minimálními náklady.


síťové přehrávače
receivery
blu-ray


zesilovače
cdCARAT

Také máte rádi, když komponenty nejen krásně hrají, ale také tak vypadají? Francouzští konstruktéři Eric James a Antonie Cesbron sáhli po časem prověřených a osvědčených high-endových zapojeních a oblékli je do nového, nádherného kabátu. Čelní sklo je z tvrzeného akrylu odolného proti poškrábání, decentně podsvícené ovládací prvky jsou přesně vysoustruženy z kvalitního nerezu. Zvuk se dá označit jedním slovem - průzračný. Vyniká čistotou, živostí, mikrodetailem, neutralitou, fyziognomickou příjemností. Osloví na první poslech a už Vás nepustí. Nezní suše nebo sterilně, tak jako řada jiných i dražších přístrojů. V komponentech Carat se vzácně snoubí potěcha pro oči a radost z hudby - vřelé doporučení !


hdcd
zesilovače
tuneryHARMAN / KARDON

Americká legenda v oblasti domácí zvukové techniky audiofilní třídy. Společnost zakládá roku 1953 Dr. Sidney Harman. Žádný jiný výrobce se nemůže pochlubit tak dlouhodobým čelním postavením a neustálým průkopnickým výzkumem. Harman Kardon využívá kombinace nejvyspělejších technologií, vyjímečného designu, pečlivého zpracování, příjemného ovládání a nejvyšší kvality zvuku.


cd
receivery
blu-ray systémyLEXICON

Produkty americké firmy Lexicon naleznete prakticky ve všech renomovaných nahrávacích studiích po celém světě. Součástí výrobního programu jsou rovněž referenční domácí AV procesory a výkonové zesilovače pro nejnáročnější posluchače.


av předzesilovače
výkonové zesilovačeMARK LEVINSON

Existuje určitá kategorie přístrojů, u kterých nikdy nepochybujete, jak budou hrát. A nejde jen o cenu, ale především o renomé výrobce. Jeho věhlas zpravidla bývá postaven na původním konstruktérovi. Pokud byl schopný, předznamenal neotřesitelné postavení značky na trhu. Z tak vysokých pozic potom zmíněné výrobky prakticky nemohou spadnout. Stejně jako se vyrábějí Mercedesy a BMW, kde nikdo nepochybuje o jejich standardní kvalitě a pouze se zajímá, o co jsou lepší nové modely oproti minulým, tak je tomu i v oblasti highendu. Přístroje Mark Levinson si klidně můžete dopřát pro zbytek života. Pro reprodukci zvuku již patrně nikdo nic lepšího vyrábět nebude. Konstrukce přístrojů je tak masivní a předimenzovaná, že by Vás měly přežít, tak proč neudělat potomkům radost...


přehrávače
předzesilovače
výkonové zesilovače


zesilovačeMERIDIAN

Anglická společnost Meridian Audio Limited v čele s inženýrskou dvojicí Allenem Boothroydem a Bobem Stuartem, nerozlučnými přáteli a vášnivými milovníky hudby, je ve světě zvuku skutečný pojem. Jako první výrobce na světě uvedl Meridian v roce 1984 na trh audiofilní CD přehrávač - MCD. Zainteresovaným je určitě známý projekt Meridian Lossless Packing, tedy formát pro bezztrátovou komprimaci signálu vyvinutý firmou Meridian, který se stal standardem pro kódování multikanálového záznamu DVD AUDIO. Filozofií firmy je maximální kvalita bez kompromisů, díky čemuž si její CD přehrávače, procesory, zesilovače a reprosoustavy drží neochvějnou pozici na absolutním vrcholu bájného hifi Olympu.


přehrávače
předzesilovače
výkonové zesilovačeTEAC ESOTERIC

Ikdyž výrobní škála společnosti je velmi pestrá a zasahuje i do profesionální oblasti, kde firma používá obchodní značku Tascam, slávu a uznání jí přinesly především její CD mechaniky V.R.D.S. s extrémně robustní konstrukcí a patentovanými prvky pro přesné snímání zaznamenaných dat a stabilizaci disku. Firma neusnula na vavřínech a na úspěšnou tradici navazují její vrcholné modely přehrávačů Esoteric...


přehrávačeYAMAHA

Z produktové řady Yamaha nabízíme výhradně nejvyšší řadu stereofonních komponentů S 1000 a S 2100, které zaujmou svým zvukem, precizním řemeslným provedením a nádherným retro designem.


zesilovače
cd

nahoru ^